امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285

(27-02-2016، 19:38)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 18:45)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 18:27)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 18:16)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Anonymous باید مشکی باشه .. rding

اون طرحم هست ولی نقره س جنسش 
پلاتینشم هست .-.

من به نقره خیلی علاقه دارم  ! Heart

عکسشو داری ؟

_

سلام عارفه جان خوبی ؟  Rolleyes
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1111111111111111111111111111
2222222222222222222222222222
(27-02-2016، 18:51)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 18:45)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 18:27)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 18:16)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Anonymous باید مشکی باشه .. rding

اون طرحم هست ولی نقره س جنسش 
پلاتینشم هست .-.

من به نقره خیلی علاقه دارم  ! Heart

عکسشو داری ؟

_

سلام عارفه جان خوبی ؟  Rolleyes

خوبم من تُ چطوری؟

اسمتُ تغییر دادی  نمیدونم کی؟

من نیستم همه چی خوب میگذره؟     D:

عارف خره O___O
بعد ده سال معشوقه ی دنات اومد :||||||

(27-02-2016، 19:36)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه مثله ما دوتا هیچ جای دنیا نیست ...
اینا واقعیه رویا نیست !
(:

نیکو :|||| 
چرا امشب ک من نیستم همه دارن میان ؟؟ :|||| 

میوفته این ورا مسیرت |:
تو که هیچ وقت تقصیرت نیست |:

سگ تو روحه هر چی آهنگه دهنه مغزمو سرویس کردن -.-*
چطوری ؟!
والا منم نیستم دو دقیقه اومدم خودتونو ببینم برم نمیخواد به فکره شام باشی ^:
هار هار من چقد نمکم V:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
آگهی
(27-02-2016، 17:18)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 17:03)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 16:58)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

- سلام ملوکا ._. 

سلام ..
خوبی ؟ .-.

(27-02-2016، 17:11)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 17:04)нεℓεηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیک امضات تو لوزالمعـدم (:

زوایای پنهانی داره ..  Angel
حامله س :/ 

مرسی تو چطوری .. ؟

نه بابا ؟ بگو جون من ؟ بخدا نمیگفتی فک میکردم چاقه اینطوریه !
 سپاس شده توسط Faust ، esiesi
(27-02-2016، 19:42)MуѕтerισυS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد همه چی عالیه !:|

پس من چی بیبی ؟! |:
پس من چی بیبی ¿¡ |:
حتی فکرشم عذابه -.-
چقدر بپرم نصفه شب از خواب ؟! |:
پس من چی بیبی ؟! ||||||:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(27-02-2016، 19:50)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 19:42)MуѕтerισυS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس من چی بیبی ؟! |:
پس من چی بیبی ¿¡ |:
حتی فکرشم عذابه -.-
پس من چی بیبی ؟! ||||||:

من دیگه حرفی ندارمـ :|!
از ریک ناامید شدم |: با میشون |: ؟ 
ملیک توام مریض شدی |: ؟
(27-02-2016، 19:51)MуѕтerισυS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 19:50)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس من چی بیبی ؟! |:
پس من چی بیبی ¿¡ |:
حتی فکرشم عذابه -.-
پس من چی بیبی ؟! ||||||:

منم ندارم والا | :
اصلا کی هستی ؟!
مذکری یا مونث ؟!
اسمت چیه ؟!
|||||:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(27-02-2016، 19:56)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 19:51)MуѕтerισυS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس من چی بیبی ؟! |:
پس من چی بیبی ¿¡ |:
حتی فکرشم عذابه -.-
پس من چی بیبی ؟! ||||||:

منم ندارم والا | :
اصلا کی هستی ؟!
مذکری یا مونث ؟!
اسمت چیه ؟!
|||||:

عجب !

هر دو:|!

رجبعلی (:

چقد شخصیت پروفایلِت جذابهـ :| 
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 114
 سپاس شده توسط Faust
(27-02-2016، 19:59)MуѕтerισυS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 19:56)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس من چی بیبی ؟! |:
پس من چی بیبی ¿¡ |:
حتی فکرشم عذابه -.-
پس من چی بیبی ؟! ||||||:

منم ندارم والا | :
اصلا کی هستی ؟!
مذکری یا مونث ؟!
اسمت چیه ؟!
|||||:

عجب !

هر دو:|!

رجبعلی (:

واقعا ؟! .-.
لامصب تو که مرد رویا های منی !!!!! *.*
همیشه دوست داشتم شوورم اوبی باشه اسمشم رجبعلی باشه ||||||||:
رجی الهی ننت فدات شه ^_-*
|:
|:
|:
|:
|:
|:
|:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان