امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 282

(25-12-2015، 10:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:32)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا :|

کلا فلش خلوت شده ._.

آرمی جونم^_^
من دوست دارم ^_^♥

(25-12-2015، 10:32)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا فلش خلوت شده ._.

:|
چطوري؟:|
ب ت چ

(25-12-2015، 10:34)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:32)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا فلش خلوت شده ._.

باید تو مسابقه اول شیا._.*
چ مسابقه ای؟ ._.
مسابقه ارسال کننده برتر تاریخ(:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، τοxικ
آگهی
(25-12-2015، 10:40)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:36)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:34)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا فلش خلوت شده ._.

شارژ ميخواي؟|:

نه میخوام موضوعات زیاد شن._.*

|:
شارژم ميخواي|:
عمرا من اول شم صابون نزن:٧
 سپاس شده توسط *VENUS* ، sober ، τοxικ
(25-12-2015، 10:41)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:32)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا فلش خلوت شده ._.

آرمی جونم^_^
من دوست دارم ^_^♥

کلا فلش خلوت شده ._.

ب ت چ

کلا فلش خلوت شده ._.

چ مسابقه ای؟ ._.
مسابقه ارسال کننده برتر تاریخ(:
ها اون؟
هیچ وقت امکان نداره من توش شانسی داشته باشم !!

آرش قهر کردی؟ .-.
 سپاس شده توسط sober ، τοxικ
(25-12-2015، 10:41)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:40)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:36)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ ميخواي؟|:

|:
شارژم ميخواي|:

نه بابا شارژ به چه دردم می خوره؟:|
اتفاقا الان امتحاناس و تو با روزی ده تا 15تاپیک می تونی اول شی(:
حداقل 4ستاره شو این اسمت رو عوض کن:|
 سپاس شده توسط τοxικ
(25-12-2015، 10:46)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:41)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ ميخواي؟|:

|:
شارژم ميخواي|:

نه بابا شارژ به چه دردم می خوره؟:|
اتفاقا الان امتحاناس و تو با روزی ده تا 15تاپیک می تونی اول شی(:
حداقل 4ستاره شو این اسمت رو عوض کن:|
اها منم نيس بيكارم||:
ترش نكنم|:
١٠-١٥تا تاپيكم كم نيس والا|:
تا الانم كه فقد منو تو شركت كرديم سگ پر نميزنه:٧
اين خوبه|:
 سپاس شده توسط sober ، τοxικ
من شرکت نکردم فقط سوال پرسیدم(:
از تو بیدارتر مگه هس
ببین من حساب کردم اگه روزی بیست تا تاپیک بزنی میشه 140تا(:
بد میگم آرمی؟
 سپاس شده توسط τοxικ ، *VENUS*
سلام!
Undecided
 سپاس شده توسط *VENUS*
(25-12-2015، 10:51)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!
Undecided

احسان!
چطوري ناپديد؟|:
احسان بودي ديه؟|:
 سپاس شده توسط τοxικ
(25-12-2015، 10:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:51)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!
Undecided

احسان!
چطوري ناپديد؟|:
احسان بودي ديه؟|:
حس اینجا نبود اصلا! Undecided
اره بااوو! Big Grin 

چطوری دادا؟
(25-12-2015، 10:51)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شرکت نکردم فقط سوال پرسیدم(:
از تو بیدارتر مگه هس
ببین من حساب کردم اگه روزی بیست تا تاپیک بزنی میشه 140تا(:
بد میگم آرمی؟
خوب پس فقد منم=|
بريد شركت كنيد ديه-_-
من خيلي هنر كنم روزي ٢تا تاپيك بزنم||:
فوقش ٥تا|:

(25-12-2015، 10:54)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 10:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!
Undecided

احسان!
چطوري ناپديد؟|:
احسان بودي ديه؟|:
حس اینجا نبود اصلا! Undecided
اره بااوو! Big Grin 

چطوری دادا؟

هوم._.دل تنگ شده بودم._.
عجيبه حافظم دووم اورده:٧٧
مرسي خوبم._.
شناختي؟
 سپاس شده توسط sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان