امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 282

(23-12-2015، 20:25)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2015، 20:23)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلووووووووووم...

سلام عزیزم
خوبی ؟
امروز خوب بود ؟(:
اومدم بهت اس بدم شارژم تموم شد(._.*)

مرسی عزیزم...
بد نبود...مخملو دیدم....نمیدونم چ مریضی گرفته ...ولی همه ازش حرف میزنن مخصوصا اینکه تو همه درسا افت کرده ب شدددددددددت....=(((((
شب هم ب خاطر اینکه مریض بود نیومد...کلاس اول اومد..اما کلاس دوم نیومد.....یکی دوماهی هس ک اینجوریه....
..
دارم از خستگی میمیرم...اخه از س 8 صب رفتم کلاس و کتابخونه تا نیم ساعت پیش ک برگشتم خونه....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/388880-226.jpg
اخرین عکس سربازی ک میخواس بره پیش پدرش.ولی رفت پیش خدا.
روحشون شاد
 سپاس شده توسط sober
آگهی
بای .-.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 282 131

سپاس شده توسط sober
(23-12-2015، 20:29)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2015، 20:25)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2015، 20:23)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلووووووووووم...

سلام عزیزم
خوبی ؟
امروز خوب بود ؟(:

مرسی عزیزم...
بد نبود...مخملو دیدم....نمیدونم چ مریضی گرفته ...ولی همه ازش حرف میزنن مخصوصا اینکه تو همه درسا افت کرده ب شدددددددددت....=(((((
شب هم ب خاطر اینکه مریض بود نیومد...کلاس اول اومد..اما کلاس دوم نیومد.....یکی دوماهی هس ک اینجوریه....
..
دارم از خستگی میمیرم...اخه از س 8 صب رفتم کلاس و کتابخونه تا نیم ساعت پیش ک برگشتم خونه....
به به خسته نباشی گلم^_^
انشالله نتیجه شو می بینی(:

(23-12-2015، 20:31)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بای .-.

سلام کیمی بانو(:
 سپاس شده توسط هلی
هالو ._.*
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط هلی ، sober
(23-12-2015، 20:32)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2015، 20:29)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلووووووووووم...

سلام عزیزم
خوبی ؟
امروز خوب بود ؟(:

مرسی عزیزم...
..
به به خسته نباشی گلم^_^

(23-12-2015، 20:31)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بای .-.

سلام کیمی بانو(:
نتیجش دیگه مهم نیس..من انقد تلاشمم ب خاطر مخمل بود ک بهش برسم از نظر درسی...اخه نامبر وان کلاسه...ولی الان معلوم نیس چ غلطی می کنه.....اخیییییییییی....
ینی چشه؟همش هم سرفه میکنه تو کلاسا...
روحشون شاد
 سپاس شده توسط sober
ما شديم يه جم لش همخونه._.
 سپاس شده توسط sober ، هلی
(23-12-2015، 20:34)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هالو ._.*

سلوووم
روحشون شاد
 سپاس شده توسط sober
(23-12-2015، 20:34)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هالو ._.*

سلام نیکی(:
 سپاس شده توسط هلی
(23-12-2015، 20:36)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما شديم يه جم لش همخونه._.

بهههههه اقا ارش.......
بالاخره شما اواتارتو عوض کردی؟
خدا رو شکر.......
=))))))))
روحشون شاد
 سپاس شده توسط sober
(23-12-2015، 20:35)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2015، 20:32)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلووووووووووم...

سلام عزیزم
خوبی ؟
امروز خوب بود ؟(:

مرسی عزیزم...
..
به به خسته نباشی گلم^_^

بای .-.

سلام کیمی بانو(:
نتیجش دیگه مهم نیس..من انقد تلاشمم ب خاطر مخمل بود ک بهش برسم از نظر درسی...اخه نامبر وان کلاسه...ولی الان معلوم نیس چ غلطی می کنه.....اخیییییییییی....
ینی چشه؟همش هم سرفه میکنه تو کلاسا...

بیچاره (._.*)
از فردا میرم کتابخونه(:
یکشنبه امتحان دارم-_-
 سپاس شده توسط هلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان