امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■

ارش نفهمیدم قزیه چیه؟
که اینطور|:
حالا دیگه من غریبه شدم|:
-_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 170
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ
آگهی
(01-11-2015، 18:37)☠☠†§Gнö☠☠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش جا داره بازم تو ضیح بده|: (:

:|
بقیشو فک کنم تو پ خ بگم بهتر باشه:|
اصن تو بپرس من جواب بدم:|

(01-11-2015، 18:38)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش نفهمیدم قزیه چیه؟
که اینطور|:
حالا دیگه من غریبه شدم|:
-_-
میخوام برا حمید زن بگیررم:||||||||||||
بعدن میبینید کیو میگرم براش:|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Silver Sun ، # αпGεʟ
(01-11-2015، 18:35)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:33)☠☠†§Gнö☠☠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:30)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:28)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:21)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواست اساسینس یونیتی که آخرین نسخست رو بگیرم :/
فک کنم سوشال باشه .. :|
خدا رحم کُنه .__.!
یونیتی رو تو پی سی بازی نکن هزارتا باگ داره باگاش جورین ادم ازخنده دلش درد میگیره
اپدیتاش خراب باشه فاتحت خوندس :|
ازمن گفتن
هزار تا ارور رنگا رنگ برام داده این جی تی ای ._. ....
سیستم پی سیتوبگو

(01-11-2015، 18:23)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی اساسین 2016 اومده؟
سیندیکیت خیلی وقته اومده

هوم مطلع نبودم._.

(01-11-2015، 18:30)☠☠†§Gнö☠☠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:28)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بی جنبه بود من خودم خاستگارش نبودم
+
به فرزندی قبولش نمیکردم:|||||||
نه بچه باحالیه
فقد همون یکم لوسه

لوسه.-. همین؟

کلی تر توضیح بده|:
برو بیوشو بخون بد خوندی بیا بازم بگم دربارش

خوندم حالا توضیح بده|:
چه سرعت عملی...
خوب
مهربون
قیافشو ندیدم
مودب نسبتا
کمی بچه(بعضی از اخلاقاش بچه گونس)
در کل مناسب
دارای خاستگار های متعدد:7777
بازم بگم؟:|

(01-11-2015، 18:33)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:32)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:31)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرش بیـا پ.خ ببیـنَم چه خبرهـ >_<!
._.!

ها؟ چی چه خبره؟:|
کی کیو میخواد؟ ._.

مسی عمشو میخواد:|
میخوای یه گوزیلارو بلا نسبت با یه انسان نازُ نجیب همنشین کنی؟ :|||||
 سپاس شده توسط Silver Sun ، Son of anarchy ، # αпGεʟ
(01-11-2015، 18:39)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:35)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:33)☠☠†§Gнö☠☠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:30)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:28)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یونیتی رو تو پی سی بازی نکن هزارتا باگ داره باگاش جورین ادم ازخنده دلش درد میگیره
ازمن گفتن
سیستم پی سیتوبگو

سیندیکیت خیلی وقته اومده

هوم مطلع نبودم._.

(01-11-2015، 18:30)☠☠†§Gнö☠☠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لوسه.-. همین؟

کلی تر توضیح بده|:

خوندم حالا توضیح بده|:
چه سرعت عملی...
خوب
مهربون
قیافشو ندیدم
مودب نسبتا
در کل مناسب

(01-11-2015، 18:33)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:32)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:31)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.!

کی کیو میخواد؟ ._.

تو به مردم کار نداشته باش نمیدونی چه فکرایی برا خودت کردم:7777777777777777
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Silver Sun ، # αпGεʟ
(01-11-2015، 18:39)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازمن گفتن
سیستم پی سیتوبگو

سیندیکیت خیلی وقته اومده

هوم مطلع نبودم._.

لوسه.-. همین؟

کلی تر توضیح بده|:

خوندم حالا توضیح بده|:
چه سرعت عملی...
خوب
مهربون
قیافشو ندیدم
مودب نسبتا
در کل مناسب

._.!

کی کیو میخواد؟ ._.

|:
|:
|:
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ
(01-11-2015، 18:37)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:29)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشته بود اتصال اینترنت خودرا غیر فعال کنیـد
و آنتی ویروس
ولی من نمیخوام این کارا رو کنم :|
و الان هم دارهـ نصب میشه ._.!
اهل ریسکی نه؟
الکی که زر نزده ک :|
ب من چ :|
انتظار داشتمـ آخر نصب شدن که کِـرَک به فنا رفت همه چیزُ بگی :|
آنتی ویروسُ از قبل غیر فعال کردم ...لبته بعد از نصب دی وی دی اول غیر فعال شُد :|
من شانسمـ بیش از حد لـجنزارهـ :| اگه تو دی وی دی اول بودهـ باشه.... !>_<
ولی از اینترنت چگونه بگذرم ._.!"
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Son of anarchy ، Silver Sun
(01-11-2015، 18:43)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:37)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2015، 18:29)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشته بود اتصال اینترنت خودرا غیر فعال کنیـد
و آنتی ویروس
ولی من نمیخوام این کارا رو کنم :|
و الان هم دارهـ نصب میشه ._.!
اهل ریسکی نه؟
الکی که زر نزده ک :|
ب من چ :|
انتظار داشتمـ آخر نصب شدن که کِـرَک به فنا رفت همه چیزُ بگی :|
آنتی ویروسُ از قبل غیر فعال کردم ...لبته بعد از نصب دی وی دی اول غیر فعال شُد :|
من شانسمـ بیش از حد لـجنزارهـ :| اگه تو دی وی دی اول بودهـ باشه.... !>_<
ولی از اینترنت چگونه بگذرم ._.!"
انتی ویروسو بهتره پاک کنی اصلا
وگرنه یه کاری میکنه که خودت ازشدت تنفر پاکش کنی...
کارت گرافیکو سی پیوت بگو ._.
این دوتا باید قوی باشنا
مثلا گرافیک 1 2 گیگ
سی پیو core i 5 .7
■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 170

سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Silver Sun
آرش من از اول میدونستم تو نیتت خیـرهـ ._. 
:|||
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Silver Sun ، Son of anarchy
من امتحان ریاضی دارم -__-
 سپاس شده توسط Silver Sun ، Son of anarchy
(01-11-2015، 18:46)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرش من از اول میدونستم تو نیتت خیـرهـ ._. 
:|||

چقدر خوب:|
دارم با زن آیندت حرف میزنم اون بدش نمیاد :|||||||||
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان