امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■

(30-10-2015، 21:36)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:33)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تف تو هربازی که کرک شدس ...
تف تو هربازی که نصبش دنگ و فنگ داره ...
تف ....

جی تی ای 7 رو میگی؟
تف تو لب تابت یا انتی ویرسو میتونی بگی.-.|:
+
بزار آ‹مینا
اقا هفت نه V
V
5 یونانی میشه ...
وی میگن 
■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 132

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، sober
آگهی
(30-10-2015، 21:34)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسمو بذارم؟

بلی  .ــ.

پشیمون شدم..

خوبی؟
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ ، Dead Silence ، sober ، Mαяѕє
(30-10-2015، 21:35)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:31)j_jahangard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:30)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی فرناز جان
ولی من یه بار تا پای سفره عقد رفتم Big Grin
نوبت توئه(:

جلوي من زياده
مثل همين آرمينا :|

اين دخترا به ترتيب تو ليست منن
١-پليكان عمو
٢-آرمينا
٣-تو
٤-پارميدا
٥-مروا
٦
٧
٨
٩
:|
١٠

اوییی :[
من چرا؟
+
ببخشید.-.
+
چرا وی میگن؟.-.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Dead Silence ، sober ، *VENUS* ، Mαяѕє
(30-10-2015، 21:35)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:31)j_jahangard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:30)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی فرناز جان
نوبت توئه(:

جلوي من زياده

١-پليكان عمو
٢-آرمينا
٣-تو
٤-پارميدا
٥-مروا
٦
٧
٨
٩
١٠

از تو و احسان متنفرم -___-
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ ، sober
(30-10-2015، 21:37)j_jahangard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی فرناز جان
نوبت توئه(:

جلوي من زياده

١-پليكان عمو
٢-آرمينا
٣-تو
٤-پارميدا
٥-مروا
٦
٧
٨
٩
١٠

مروا؟
پس اميد چي؟
بهش ميگم :|
پليكان كيه؟

اميد به درك واسل شد(:
پليكان عموووو:|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، sober ، ×ИамеLеsS× ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(30-10-2015، 21:37)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:33)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو جون .-.

جون عمو؟
تو هم شوهر ميخواي؟
چشمممم:٧
نه عمو .-.
من شوهر نمی خوام!
فقط خواستم سلام کنم!
عوضــی -__-

نه عمو جون حرف دلتو بزن ادم كه از عموش خجالت نميكشه:٧٧٧
جنبه سلام کردنم ندارین :|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، sober ، Mαяѕє ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(30-10-2015، 21:38)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:34)мøяνα.gh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام تینا(:
ایندفعه به منم سپاس بده عنوانش برا سپاس گرفتن خوبه.-.

سـلام *ـــــ*
من که همیشه سپاس میدم |: !

(30-10-2015، 21:33)# αпGεʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تف تو هربازی که کرک شدس ...
تف تو هربازی که نصبش دنگ و فنگ داره ...
تف ....

چیشدی تو ؟! .-.

(30-10-2015، 21:34)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام تینا جونم^_^
خوبی ؟

سلام نسی (: مرسی خوبم تو چطور مــوتوری؟ 497

خوبم گلم(:
چه خبر؟
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ ، Dead Silence ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(30-10-2015، 21:39)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی فرناز جان
نوبت توئه(:

جلوي من زياده

١-پليكان عمو
٢-آرمينا
٣-تو
٤-پارميدا
٥-مروا
٦
٧
٨
٩
١٠

از تو و احسان متنفرم -___-

از حالا گفته باشم
تا آرمينا و نسيم نرن من نميرم :|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Dead Silence ، sober ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، *VENUS*
aah cry girl

■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 132

سپاس شده توسط *VENUS* ، sober
(30-10-2015، 21:38)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:34)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 21:29)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلم !

سلام تینا(:
ایندفعه به منم سپاس بده عنوانش برا سپاس گرفتن خوبه.-.
+
آرمینا که با علیه:|(علی سام وان:VV)

نهههههههههه نه نه نه ننننننه!

من با علی نیستم!!!

اوووووووووووف
من با علی نیستم!!

دوستان برا بار آخر می گم

منننننن باااااااااا علیییییییییی نیستممممممممممممممم

>__________<

اروم بـآش ارومـ باش
من آرومم .__.
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Mαяѕє ، # αпGεʟ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان