امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■

(30-10-2015، 15:41)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:38)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا؟ چ اواتار خفنی ■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 118

با این اواتار هرکی ندونه حس میکنه 6 سالمه Big Grin

+

ممنون مائده موفق باشی ..

آفتتابه ایِ لیوان گرای کودک :| 
■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 118
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
(30-10-2015، 15:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:43)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:41)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:38)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا گذاشتی پس؟ ■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 118

کودک درونم فعاله .. Big Grin
خیلی دیگه فعاله  ■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 118
+ کی دوس داره بازوش اینجوری باشه؟  ---> ■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 118

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، esiesi
هی امروز چه قدر یه جوریه-_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط هلی ، esiesi
(30-10-2015، 15:44)MaDixOl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:42)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبکه اچ دی راز بقا میده! :|

کانالــ 3 رو ولــ کردی داری اچ دی میبینی
راس میگیا ....√
 سپاس شده توسط esiesi ، Silver Sun
(30-10-2015، 15:44)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیم فاکین هپی :|
چه خبر؟
دلم واست تنگ شده بود..
سلامتــی(:
میدونم :7
 سپاس شده توسط Interstellar
(30-10-2015، 15:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:44)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا با آواتارت من یاد بازیش افتادم :|
آخرش سخت بود!٬٬

من تازه کشفش کردم  ..
از ساعت 7 صبح تا 11 پاش بودم Angel
اعتیاد داره ..

با اعتیادش موافقم:|
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Silver Sun
(30-10-2015، 15:41)MaDixOl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:40)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:39)MaDixOl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:37)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلووووم.نیمه دوم بازی شروع شده...فقط دعا کنین اس اس ببره...وگرنه مجبورم موهامو کوتاه کنم...اونم پسرونه

خو مگـِ مجبور بودی ی همچینــ شرطی ببندی؟
اوففف گلــ خوردیم:|

خوبی عزیز پرسپولیسی.......هاها....ضایعات مایعات ب قیمت تعاونی خریداریم
هنوز تا اخر بازی مونده :|

باوش تا تهشم میبینیم
http://dl.akskhor.ir/uploads1/388880-226.jpg
اخرین عکس سربازی ک میخواس بره پیش پدرش.ولی رفت پیش خدا.
روحشون شاد
 سپاس شده توسط Silver Sun
(30-10-2015، 15:46)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:44)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیم فاکین هپی :|
چه خبر؟
دلم واست تنگ شده بود..
سلامتــی(:
میدونم :7

خوبه..
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Silver Sun
(30-10-2015، 15:46)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 15:43)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا گذاشتی پس؟ ■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 118

کودک درونم فعاله .. Big Grin
خیلی دیگه فعاله  ■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 118
+ کی دوس داره بازوش اینجوری باشه؟  ---> ■ گــفـتـگوی آزاد نسخه 277 ■ 118

بازوی من این شکلی هست ..
مستر سیکس پک با کودک درون فعال ._.

(30-10-2015، 15:45)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

ممنون مائده موفق باشی ..

آفتتابه ایِ لیوان گرای کودک :| 
:|
فلسفه ساختی :|
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، esiesi ، Silver Sun
(30-10-2015، 15:46)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی امروز چه قدر یه جوریه-_-

ملی برو بازی رو ببین....ته فازه...
من هر لحظه احساس می کنم فشارم داره بالا پایین میشه.....اااوووووووووووففففف
http://dl.akskhor.ir/uploads1/388880-226.jpg
اخرین عکس سربازی ک میخواس بره پیش پدرش.ولی رفت پیش خدا.
روحشون شاد
 سپاس شده توسط Silver Sun

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان