امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «

(15-09-2015، 0:09)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:07)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان يه جوري پيام بديد صفه ١٥٩خودم افتتاح كنم 4fvf

عجب اتکی بهش زدی 4fvf

تا اين باشه تحديد نكنه 4fvf

(15-09-2015، 0:11)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتره بعد امید … احسانو نجات بدیم 4fvf

موافقم 4fvf

غزل حالا قر نكن.__.
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، Jack Daniel'ѕ
آگهی
(15-09-2015، 0:08)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:07)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:04)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:02)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:59)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم خواب رو در مغزم بد از يه روز كامل خَر كاري احساس ميكنم

دارم چهره ی معلما و ناظم رو یکی یکی تصور میکنم :|

هومممم
دارم چاره اين استاد انه كه اين ترم باهاش درس دارم تصور ميكنم :4fv:

این چهره رو نمیتونم درک کنم  .__.

هر وقت دانشجو شي و استادت از اين استادايي باشه كه گردنش كلا به سمت پسرا نچرخه و سمت جنس مخالف باشه كاملا درك ميكني.__.

خداروشکر تا اون موقع مونده .__.
 سپاس شده توسط omidkaqaz
:||| رویا...بغلت کردم.. :v
 سپاس شده توسط omidkaqaz
(15-09-2015، 0:10)нεℓεηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید ب مبینــا اخطــار بدید ؟
من به تازه واردا اخطار نمیدم :| تازه اون حرفم الکی بود ولی اگه بخواید واقعیش میکنم ._.
(15-09-2015، 0:10)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:08)مـ.بـ.یـ.نـ.ا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:07)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:06)مـ.بـ.یـ.نـ.ا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه طورید من که مردن تو کل زندجیم احساس کردم ...

فیک :|

ینی چی فیک...؟ ....؟

تاریخ عضویتت امروزه..؟!:|

بیخی :|

عشقم ^_^

به این یکی دیگه باید اخطار داد ._.
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، omidkaqaz
(15-09-2015، 0:13)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:08)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:07)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:04)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:02)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم چهره ی معلما و ناظم رو یکی یکی تصور میکنم :|

هومممم
دارم چاره اين استاد انه كه اين ترم باهاش درس دارم تصور ميكنم :4fv:

این چهره رو نمیتونم درک کنم  .__.

هر وقت دانشجو شي و استادت از اين استادايي باشه كه گردنش كلا به سمت پسرا نچرخه و سمت جنس مخالف باشه كاملا درك ميكني.__.

خداروشکر تا اون موقع مونده  .__.

ولي بله خره ميرسه اون روز :vil:
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، omidkaqaz
(15-09-2015، 0:11)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:09)مـ.بـ.یـ.نـ.ا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کم کم دارم از این سایت خوشم میاد ...

منم کم کم عاشقت میشه بذا بگذره :v

باز شروع کرد :v
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، omidkaqaz
علي سام وان اسفالت كردي مردمو
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، bOoOoOy ، omidkaqaz
(15-09-2015، 0:14)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:11)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 0:09)مـ.بـ.یـ.نـ.ا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کم کم دارم از این سایت خوشم میاد ...

منم کم کم عاشقت میشه بذا بگذره :v

باز شروع کرد :v

:vبت میدمش..

+غزل حسودی نکن.. -_-دوسش دارم خو ._.*
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، omidkaqaz
وا دستون درد نكنه كي ٣٠٠٠تايي شدمO.o
علی تو کار تازه وارداس :v
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، omidkaqaz ، ÆҐÆŠĦ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان