امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «

(14-09-2015، 23:56)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:54)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:51)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا به همه سپاس دادم
+
داش علی ... ارش ... نجاتم بدین

جدا مروا رو نميخواي؟
مروا هم تورو نميخواد^_^

چرا چرت میگی من عاشق مروام.... دیگه از این حرفا نزنی که اون روی منو میبنی

اها اي. بابا منظور من. نفهميده بودي از اول
حالا مشكلت چيه؟
از كجا نجاتت بديم؟

از اینکه مجبور نباشم به همه سپاس بدم ... از غزل میترسم
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، _Lσѕт_
آگهی
دارم خواب رو در مغزم بد از يه روز كامل خَر كاري احساس ميكنم
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Jack Daniel'ѕ ، _Lσѕт_
(14-09-2015، 23:58)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:56)нεℓεηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم سلام کردمآ ...

فك نكن مطمئن باش
من ديدم سپاس دادم

خخخخ

اوکی مرسی *
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آقایون و خانوم ها اگه می خواید بمیرید ...

پیام بدید به کسی که افلاینه ....
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، omidkaqaz
(14-09-2015، 23:58)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:55)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:51)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا به همه سپاس دادم
+

طلاقش بده بره …

فک کن یه درصد 

دو روز ._.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، omidkaqaz
(14-09-2015، 23:59)нεℓεηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:58)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:56)нεℓεηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم سلام کردمآ ...

سلام

چطوری ؟ (((:
خوبم توخوبی؟(:
» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 « 156

(14-09-2015، 23:59)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:56)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:54)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 23:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا به همه سپاس دادم
+

جدا مروا رو نميخواي؟
مروا هم تورو نميخواد^_^

حالا مشكلت چيه؟
از كجا نجاتت بديم؟

میدونی که به حرفم عمل میکنم ؟ ._.
 سپاس شده توسط omidkaqaz
(14-09-2015، 23:59)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا به همه سپاس دادم
+

جدا مروا رو نميخواي؟
مروا هم تورو نميخواد^_^

حالا مشكلت چيه؟
از كجا نجاتت بديم؟

غزل غلط ميكنه بي مورد اخطار بده-_-
ولي تو سپاسو بده اگه خسته شدي نده بد دوباره بده
 سپاس شده توسط omidkaqaz
(14-09-2015، 23:59)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا به همه سپاس دادم
+

الان میخوای بت سپاس بدن که اینوگفتی ؟:|
نه Dodgy Dodgy
غزل مگه مرض داري
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، ( lιεβ ) ، Jack Daniel'ѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان