امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت گو ازاد نسخه+267+

اره قيافت منو ياد يكي ميندازه
 سپاس شده توسط bOoOoOy
آگهی
(11-09-2015، 15:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تي ام بكس
غزل حالا كه نرفتي داستانتم بنويس
دو سال بيشتر وقت ندارم برا ساختش

البته اگه قابل ساخت باشه^_^
البته اگه ادامه دار باشه ! میگم خودت بنویس بهتره D: با اون همه پیشنهادی که دادی !
(11-09-2015، 15:54)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 15:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نمیکردم واقعا بشه ^_^ !

سلام غزل .-.
چی ؟o.O
هیچی._.

از این سخنرانی های شادی خوشم میاد دمش گرم ! ._.
(11-09-2015، 15:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Hi :||||

برای آخرین بار تذکر میدم ! فارسیییییییییییی ..

______

تا الان داشتم کتابام و میدیدم و میخوندم ! آخرش به این نتیجه رسیدم که ترک تحصیل کنم ._.!
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(11-09-2015، 15:55)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مروا ج بده پ خ حوصلم سر رفت

دادم ج رو
ا ماي گاد
تو ستون أصليات بده خودم ميسازم
من ميتوانم
من اين درس را كه درس مورد علاقه ام هست نميفتم:|
 سپاس شده توسط bOoOoOy
(11-09-2015، 15:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 15:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تي ام بكس

البته اگه ادامه دار باشه ! میگم خودت بنویس بهتره D: با اون همه پیشنهادی که دادی !

(11-09-2015، 15:54)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 15:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام غزل .-.
چی ؟o.O
هیچی._.

(11-09-2015، 15:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

______

تا الان داشتم کتابام و میدیدم و میخوندم ! آخرش به این نتیجه رسیدم که ترک تحصیل کنم ._.!
:>> دمش گرم الان نتیجش چی شد?
 سپاس شده توسط ( lιεβ )
ارش هرکی منو میبینه میگه قیافت اشناس :v 

ی بار تو پارک یکی دس داد گفت سلام منم دس دادم..منو برد پیش دختر نشسیم..بعد اخر گفت قیافت اشنا بود :| 

+غزل اروم باش :| 
ههههه-.-
تو بیشتر شبیه این دخترایی هستی که ×× دماغ گرفتنو دراوردن -.-
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||
(11-09-2015، 16:01)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 15:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تي ام بكس

سلام غزل .-.
چی ؟o.O
هیچی._.

______

:>> دمش گرم الان نتیجش چی شد?

آخه نمیدونی که چند خط مینویسه ! من میمیرم یه دو خط کامل ُ بنویسم ..:|

فکر کنم اهورا قضیش حل شده چون داشتم صندلیش ُ میخوندم گفت فعلا هست !

____

واسه والیبال دعا کنید .. فردا ساعت 7 و 45 بازی دارن با لهستانی آ ..
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
غزی برو عکسمو ببین.. :| غزی :v

(11-09-2015، 16:03)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ههههه-.-
تو بیشتر شبیه این دخترایی هستی که ×× دماغ گرفتنو دراوردن -.-

:| کی..؟!
 سپاس شده توسط ( lιεβ )
(11-09-2015، 16:04)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزی برو عکسمو ببین.. :| غزی :v

هوی من رو اسمم حساسم ! -_-

_

هرکی بهم بگه ( غذا :| + غزی ) تعلیق دائمی ! -_-

شوخی موخیم نداریم !
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، bOoOoOy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان