امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(10-09-2015، 17:57)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش که جایی؟
این همش میگه کیمیا بعد غیب میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 200

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Silver Sun ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘
آگهی
(10-09-2015، 17:55)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت نگو غزل تو میمونی -_-
من چند بار بگم شل میام و فلش نمیام ؟؟؟؟؟؟؟ :|

والا من تو ترکم :> !
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘
(10-09-2015، 17:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:56)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:48)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل تو هم ؟
میری؟

آره .. تا تابستون بعد ! البته غروب شهریور هستم ((: !

_

من کتابارو دیدم گُرخیدم D:

کتابای سارام گرفتیم لعنتی 14 تا کتاب هست . :|

بخاطر مدرسه ؟
یا دلیل دیگه ای داره؟

نصف بچه ها دارن بخاطر فرید میرن ! مدرسه ..

چرا بخاطر فرید؟؟
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘
(10-09-2015، 17:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:53)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیا میخوان برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ داره تکرار میشه cry2 cry2 cry2

رز + اهورا + مرضی + فرید + من + امیر + شیوا + بهاره و...
+ احسانِ بیشعور -_-
ناموسا 4 تا از مدیرای گفتگو دارن میرن دیگه تو صد در صد مدیر میشی:|

1:
خونه بدون ستون 
خراب میشه مسلما
من نمیخوام زیر آوار بمونم 
 سپاس شده توسط Silver Sun ، ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘

(10-09-2015، 17:53)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیا میخوان برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ داره تکرار میشه cry2 cry2 cry2

رز + اهورا + مرضی + فرید + من .. + احسان -_-

ناموسا 4 تا از مدیرای گفتگو دارن میرن دیگه تو صد در صد مدیر میشی:|

مرضیم o___O ؟؟ آقا دارین منقرض میشین :|
 سپاس شده توسط Silver Sun ، ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘
(10-09-2015، 17:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:55)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشم باید بمونی -_-*!

سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Silver Sun ، ✘Nina✘ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
بای همگی|:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ḲℑℳℐÅ ، ✘Nina✘
(10-09-2015، 18:02)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشم باید بمونی -_-*!

من تو ترکم:|

سال بعد با معدل 20 میام خدمتتون D:

(10-09-2015، 17:59)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:56)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:48)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل تو هم ؟
میری؟

_

بخاطر مدرسه ؟
یا دلیل دیگه ای داره؟

چرا بخاطر فرید؟؟

فرید یه سری کار براش پیش اومده و گفته که دیگه نمیتونه بیاد:|

امروز اومد و خدافظی کرد !
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Silver Sun ، ✘Nina✘ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(10-09-2015، 18:03)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:02)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشم باید بمونی -_-*!

من تو ترکم:|

سال بعد با معدل 20 میام خدمتتون D:

(10-09-2015، 17:59)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

_

بخاطر مدرسه ؟
یا دلیل دیگه ای داره؟

چرا بخاطر فرید؟؟

فرید یه سری کار براش پیش اومده و گفته که دیگه نمیتونه بیاد:|

امروز اومد و خدافظی کرد !

ازمن یادبگیر 19.93شدم معدل امسالو هم ترم اول هم دوم Sleepy !

سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، ✘Nina✘ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
من خالم اومده بر ميگردم چن ديقه ديگه
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Silver Sun ، ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان