امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(10-09-2015، 14:00)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود همگی 

كلا كارت شده سلامو خودافظ درود بدرودااا
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، Aiden Pearce
آگهی
(10-09-2015، 14:01)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم احساس ميكنم مليكا فك ميكنه ما كوريم يا شايد احساس ميكنه يه تختمون كمه

چرا همچین احساسی میکنی <(_ _*)>
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، ÆҐÆŠĦ
چشم امیرحسین تگ نمیکنیم
+
دلم برا همشون تنگ میشه بهترین دوستام بودن
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS×
(10-09-2015، 14:02)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:57)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:54)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:50)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام

سلام ._.
امیر حسین بود اسمت .-. ؟

نه من ملیکا بودم o_O 
سارا از کجا اومد .-.
ببخشید با یکی دیگه اشتباه گرفتم

--------------------
دوستان منو دارید تگ میکنیدا
اینقدر نقل نگیرید عزیزانم

از كيسه خليفه ميبخشيم:\/
Big Grin

(10-09-2015، 14:03)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 14:01)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

براي اينكه زيرا نميشه گف
پردا لندو
للانبی
زیباره
وانتو
._.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 170

سپاس شده توسط ×ИамеLеsS×
(10-09-2015، 14:03)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 14:02)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:57)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:54)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:50)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام

سلام ._.
امیر حسین بود اسمت .-. ؟

نه من ملیکا بودم o_O 
سارا از کجا اومد .-.

--------------------

Big Grin

(10-09-2015، 14:03)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

براي اينكه زيرا نميشه گف

نه بگو >_< !
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(10-09-2015، 14:04)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پردا لندو
للانبی
زیباره
وانتو
._.

وأت ديد يو سِي؟؟؟؟ :297:
غزل درس داشت رفت تا تابستون سال بعد
فرید وقت نداشت و دیگه نمیاد
پریا قهر کرده
عرفان و محمد و امیرحسینم نمیدونم
امیر مدیر تاریخ (کاریزما)

اهورا واسه فرید رفت
اصلا یه وضعیتیه
-------------
رزی مگه انصراف داده؟
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 170
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، omidkaqaz ، Berserk ، ×ИамеLеsS× ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(10-09-2015، 14:05)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 14:03)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.
امیر حسین بود اسمت .-. ؟

نه من ملیکا بودم o_O 
سارا از کجا اومد .-.

--------------------

Big Grin

براي اينكه زيرا نميشه گف

نه بگو >_< !
:|
به همين خيال باش
اونایی که اهنگی که من گفتم دانلود کردن یه سپاس بدن به این نظرم تا ببینم کیان
فقط اونایی که دانلود کردن به این نظر سپاس بدن
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 39 مهمان