امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(10-09-2015، 11:29)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام عوض شم ارش.. ._.

اُاُ
كي شي؟
روحاني؟
از چه نظر ميخواي عوض شي؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، bOoOoOy
آگهی
(10-09-2015، 11:32)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 11:29)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:37)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:36)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحثو شروع نکرده تموم کنید :|
من یه اخطار دوستانه به علی دادم وگرنه خودش میدونه رفیقیم ... چرا هر وخ منو علی کل کل میکنیم همه گیر میدن ولی وقتی احسان و ملیکا کل کل میکنن تا صب هم ادامه بدن چیزی نمیگین 

منظورمو بدنگیر امید اونا بحثشون جدی نیست حتما که چیزی نمیگن

پاری بیخی.. ^_^ منو میشناسی بخوام قهوه ای کنم..دو ثانیس..

میخوام سه تا عکس بذازم.. ^_^
توکه گفتی میخوای برداری ک
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 159

سپاس شده توسط bOoOoOy
(10-09-2015، 11:34)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 11:32)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 11:29)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:37)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:36)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحثو شروع نکرده تموم کنید :|
من یه اخطار دوستانه به علی دادم وگرنه خودش میدونه رفیقیم ... چرا هر وخ منو علی کل کل میکنیم همه گیر میدن ولی وقتی احسان و ملیکا کل کل میکنن تا صب هم ادامه بدن چیزی نمیگین 

منظورمو بدنگیر امید اونا بحثشون جدی نیست حتما که چیزی نمیگن

پاری بیخی.. ^_^ منو میشناسی بخوام قهوه ای کنم..دو ثانیس..

میخوام سه تا عکس بذازم.. ^_^
توکه گفتی میخوای برداری ک

جدید میذازم..عکس با سیگار زیاد دارم نمیشه گذاشت.. :v
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
هو علي نگفتي ميخواي كي شي؟
جنتي؟
 سپاس شده توسط bOoOoOy
بیا برو نگا کن..حالا بعدا میگم چجوری میشم..

عکسم.. ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&page=81
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 159

شهرام شب پره : من اولین کسیم که تو دنیا رپ خوندم
کانتینری که امینم توش اولین تکست رپشو نوشت:|

گیتار برقی مهراد:|

ساکسیفون علیرضا جی جی:|

خش صدای هیچکس:|

کارت بسیج فعال شاهین نجفی:|

خود امینم همراه با توپاک و بقیه دوستان :|
من برم بعد مدت ها يه دل سير تلويزيون ببينم:|
(10-09-2015، 12:07)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم بعد مدت ها يه دل سير تلويزيون ببينم:|
گو بد بوی :>
Didid axmo...??:|
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_
(10-09-2015، 12:15)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Didid axmo...??:|

آره ._.

245دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.axgig.com/images/90210081823386089964.jpg

سپاس شده توسط bOoOoOy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 53 مهمان