امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(10-09-2015، 10:59)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:58)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:56)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كودوم؟
:>
:->

هیچکدوم ! میگم بام قهری ؟ ..

اتفاقا مامانم خوشش اومد که گفتم تا تابستون بعد نمیام فلش:|

_ _

حس میکنم همین فردا مدرسه اسو من هیچی ننوشتم:| [ کلی استرس ]
چرا قهر؟
به مادرت توهين كردي:<
ناراحت شد:<
ديگه نميخنده :<
گريه يمكنه:<
شد گريه مليح:]<

گریه ملیح:|؟

من دیگه حرفی ندارم:|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
خوب ميشم :bighug:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
ایشالا :|

خوب دیگه خدافظ .. غروب شهریور میبینمـتون :V
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ ، # αпGεʟ
ن ماندم تنهاي تنهااا
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
:|||mikham axamo brdarm
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
:4fv:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/image_8b2fd.jpg
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 10:37)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:36)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحثو شروع نکرده تموم کنید :|
من یه اخطار دوستانه به علی دادم وگرنه خودش میدونه رفیقیم ... چرا هر وخ منو علی کل کل میکنیم همه گیر میدن ولی وقتی احسان و ملیکا کل کل میکنن تا صب هم ادامه بدن چیزی نمیگین 

منظورمو بدنگیر امید اونا بحثشون جدی نیست حتما که چیزی نمیگن
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 158

میخوام عوض شم ارش.. ._.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
این غزل کجا رفت؟-_-
اه لعنتی :|
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 158

(10-09-2015، 11:29)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:37)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 10:36)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحثو شروع نکرده تموم کنید :|
من یه اخطار دوستانه به علی دادم وگرنه خودش میدونه رفیقیم ... چرا هر وخ منو علی کل کل میکنیم همه گیر میدن ولی وقتی احسان و ملیکا کل کل میکنن تا صب هم ادامه بدن چیزی نمیگین 

منظورمو بدنگیر امید اونا بحثشون جدی نیست حتما که چیزی نمیگن

پاری بیخی.. ^_^ منو میشناسی بخوام قهوه ای کنم..دو ثانیس..

میخوام سه تا عکس بذازم.. ^_^
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان