امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 23:32)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:30)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:26)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم ا فلش لفت بدم..؟؟همه ا من بدشون میاد.. :|

هیچکس به هیچیش حساب نمیکنه :|

هیچی ندارن اخه :v

الان خدافظی کن علی دوم نشونت میده :v
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، bOoOoOy
آگهی
(09-09-2015، 23:34)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:31)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:29)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:28)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای چقدر شما ها کوچولویین

گندمون اومد.. :v سیفونو دوبار بزن.. :| میره..

+علی باو تو تازه منو میشناسی نمیدونی چند نفر ا من بدشون میاد.. ._.

دادا واژه چپ یا راست واس همین موقع هاس

:| ندیدی ی ماه بن بود..چیز مالی رفیق شما بود دیه :||

چرا حواسم بود 
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 136
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط bOoOoOy
(09-09-2015، 23:29)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:28)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون
 سپاس شده توسط bOoOoOy
خودافظ عرفان
(09-09-2015، 23:33)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میرم خداحافظ همگی

عادیم بنویسی میفمیم رفتیا.. :|| لازم ب این خز بازیا نی :/
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Aiden Pearce
(09-09-2015، 23:31)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:30)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: علوم تجربی؟
چون گفتی زیست این حدسوزدم
آره ._.

منم دوست داشتم برم تجربی اشتباه بزرگی کردم رفتم هنرستان -_-
من علاقه رُ به چیزای دیگه ترجیح دادم ..
اولویت اول انسانی اورده بودم ..ولی هیچ علاقه ای نداشتم  برا همین نرفتم انسانی ..
(09-09-2015، 23:34)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:32)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:30)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:26)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم ا فلش لفت بدم..؟؟همه ا من بدشون میاد.. :|

هیچکس به هیچیش حساب نمیکنه :|

هیچی ندارن اخه :v

الان خدافظی کن علی دوم نشونت میده :v

نه داشی این جریان داره  25r30
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Jack Daniel'ѕ
(09-09-2015، 23:35)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون

لب میدی یا *ون :| ؟؟!
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Son of anarchy
هنرستان عشق و حاله دیگه ؟
 سپاس شده توسط bOoOoOy
پارمیدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بگم همسرمممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا یکی مزدوج کنه دیه دلمون پوسید

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان