امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 14:50)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی .. تا تعلیقت نکردم بس کن !

ب چ دلیل..؟؟:|

ضایع کردن.. :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Brooklyn Baby ، # αпGεʟ
آگهی
✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است:
ภครเ๓ نوشته است:
✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است:
ภครเ๓ نوشته است:غزل؟
کوشی؟

اینجام ._. 

اصن تو یه رمان بنویس من میخونم ((: !

ادامه رمانمو نوشتم اما تو لب تابه
الان با تبلت اومدم
میخوای یکی دیگه هم بنویسم؟ Big Grin
 بنویسش بزار ._.

ғʀᴏsᴛ نوشته است:علی .. تا تعلیقت نکردم بس کن !

بیا نصف نصف اخطار بدیم .. این آدم نمیشه ._.

اگر ی مورد دیگه ببینم همین کارو میکنیم :|
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Son of anarchy ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 14:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:49)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:48)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابک -_-

بابک بهتر از تو بود حداقل ! البته هردوتاتون در یک سطحین :|

چ فرقی داریم..؟؟؟!:|||

+پاری نرو رو مخ من -_- تورو ک من مختو نزدم زدم..؟!!:|

هیچکدوم مخ منو نزدید :>
تازه امسال خیلی چیزافهمیدم بخاطریه یادداشت دوستیمو بایکی بهم زدم خودتم میدونی کیه!
و...
الان میدونم میگی به ****
:|
بحثو تموم کردم توم تمومش کن!
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 67

سپاس شده توسط bOoOoOy ، Son of anarchy
(09-09-2015، 14:51)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:50)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:49)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:45)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرئت داشتن با احمق بودن خیلی فرق داره ._. .. مگه نه علی :V ؟

ن :v

مشنگ ._.

:||
اره اره..

باهوش ^_^ نخبه ^_^ تیز هوش ^_^

اقا من قبلا تو تل با تو چت کردم.. -_- گفتم سحر نیسم..یادته..؟؟!:||
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
باو بسه دیگه.../"
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
سلام مرضیه^_^
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Brooklyn Baby
(09-09-2015، 14:52)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:50)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه اینکه تو خواب ببینی ک بتونی کسی رو ضایع کنی ! :|

ب دلیل نامناسب صحبت کردن و عدم کنترل (:
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 14:53)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:49)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:48)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابک -_-

تازه امسال خیلی چیزافهمیدم بخاطریه یادداشت دوستیمو بایکی بهم زدم خودتم میدونی کیه!
و...
الان میدونم میگی به ****
من با تو کاری نداشتم پارسال.. :/ فقط بات خشک بودم... :|

توام عاشقم شدی.. :||

(09-09-2015، 14:54)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:52)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه اینکه تو خواب ببینی ک بتونی کسی رو ضایع کنی ! :|

ب دلیل نامناسب صحبت کردن و عدم کنترل (:

کنترل...؟؟:v مگه ماشینه.. :v

من کاکتوسم.. :v
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 14:54)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 14:53)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابک -_-

و...
الان میدونم میگی به ****
من با تو کاری نداشتم پارسال.. :/ فقط بات خشک بودم... :|

توام عاشقم شدی.. :||

عمم توپ.خ بم ابرازعلاقه کرد؟

سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Brooklyn Baby ، bOoOoOy ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(09-09-2015، 14:53)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مرضیه^_^

سلام نسیم جون .. خوبی ؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان