امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【258】

نقل قول: اطلاعاتو همه دارن ولی تجربش فرق داره ..
کلانتری؟ ن در این حد گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【258】 66 
19 سالگیت مثه مردای 30 سالست ..
*** پارتی هم میری رو نمیکنی :| 
پارتی رو کار ندارم ولی *** پارتی  گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【258】 66 
نه من دوس دارم مثه بقیه خوش بگذرونم .. حالا چ سالم چ غیر سالم
بهش می گفتن کلانتر چون بزن بهادر بود. مثلا دختره می گفت فلانی منو ازارم داد. اونم می رفت یک حالی به طرف می داد! هرچند شنیدم کتک خورشم ملس بوده طرف زیاد جو می داده.
والا من کودکیمم مثه کودکی های بقیه نبوده! انتظار داری الان مثلا زمان رو به عقب برگردونم؟ یادم باشه اون فیلمه کلاس رو که می خواستم به رزی بدم به تو هم بدم ببینی. بچه ها چی کار می کنن و من چی کار می کنم!
من؟ نه به خدا! اصن اهلش نیستم!
اون اخرین حرفت نتناقض داشت با اون حرفت که گفتی منم مثله بقیه جوونام و...!!!!!!!!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
(13-08-2015، 2:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من فقط مثه ی پسر جوون رفتار میکنم ..
مثه همه پسرای ایران یا هرجای دیگه ..
سیگار و قلیون و الکل خوبه .. مواد مخدر خطرناکه
اره من ب بچه های خودمم یاد میدم این جمله رو .. همینجوری ک بابام بم یاد داد ._.
پس اگه یک روز همه ی دنیا بگن رابطه ی جنسی داشتن با یک دختره مثلا 15 ساله موردی نداره تو هم قبول میکنی!
اینجاست که میگن عمومیت داشتن یک چیزی مبنی بر درست بودنش نیست!
اینو دیگه از عقلم استفاده میکنم ..
مسلما مورد داره ..
ببین ی سری چیزا رو ادم ب عمومیت میگیره درسته ..
ی سری چیزام ادم از عقلش استفاده میکنه ..
الان بگن زمین مستطیله و همه هم قبول داشته باشن تو میدونی اینجوری نی .. چون ی بنده خدایی ثابت کرد گرده ..
ی وختایی ادم از عقلش استفاده میکنه ..
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
(13-08-2015، 2:17)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بحث اعتیاد رو بیخال بشین دوستان :|
همش تقصیره ارش بود این بحثو راه انداخت  kaffe2
بگذریم .. 
من الان بالاخره قسمت 16 سریال ایمان رو تموم کردم ! خیلی جملات سنگینی توش گفتن .. مخیواین مثال بزنم ؟
آن روز مراقب او باش .. نگذار برود .. همان مردی که تو را ان روز اورد و باید درخواستش را میپذریفتی ( که البته پذیرفتی :| ) ان مرد در خطر است .. ان روز که گل های داودی خندان هستند ، رفتن او باعث گریه های انان میشود .. نگذار او برود ! یک تله است .. مراقبش باش ! کنارش باش ..
اوفففففف چه عاشقانه  Heart

منه بد بخت يه سوْال پرسيدم :/
 سپاس شده توسط Apathetic ، FARID.SHOMPET ، sober
ما چندتا انجیل داریم ولی اول یکی بوده و
دلیل نوشته شدن قرآن توسط امام علی بخاطز جلوگیری از تحریف بود
انجیل اصلی رو نابود کردند و برای ثروت اندوزی شروع به نوشتن انجیل های جدید کردن
(13-08-2015، 2:16)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادي خانوم محو شد
وسط جملات فلسفی بودم !  Big Grin 
دارم همزمان سریال هم میبینم .. یه حرفایی زدن هنوز هضمشون نکردم خخخخ !

(13-08-2015، 2:18)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدایی داری  Big Grin 
شوخی کردم !  Tongue
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
(13-08-2015، 2:18)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اطلاعاتو همه دارن ولی تجربش فرق داره ..
کلانتری؟ ن در این حد گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【258】 66 
19 سالگیت مثه مردای 30 سالست ..
*** پارتی هم میری رو نمیکنی :| 
پارتی رو کار ندارم ولی *** پارتی  گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【258】 66 
نه من دوس دارم مثه بقیه خوش بگذرونم .. حالا چ سالم چ غیر سالم
بهش می گفتن کلانتر چون بزن بهادر بود. مثلا دختره می گفت فلانی منو ازارم داد. اونم می رفت یک حالی به طرف می داد! هرچند شنیدم کتک خورشم ملس بوده طرف زیاد جو می داده.
والا من کودکیمم مثه کودکی های بقیه نبوده! انتظار داری الان مثلا زمان رو به عقب برگردونم؟ یادم باشه اون فیلمه کلاس رو که می خواستم به رزی بدم به تو هم بدم ببینی. بچه ها چی کار می کنن و من چی کار می کنم!
من؟ نه به خدا! اصن اهلش نیستم!
اون اخرین حرفت نتناقض داشت با اون حرفت که گفتی منم مثله بقیه جوونام و...!!!!!!!!

بقیه جوونام مثه منن دیگه .. 
من هرچیزی ک باش حال کنم انجام میدم ..
تناقص نداشت ک
(13-08-2015، 2:18)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2015، 2:16)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادي خانوم محو شد
وسط جملات فلسفی بودم !  Big Grin 
دارم همزمان سریال هم میبینم .. یه حرفایی زدن هنوز هضمشون نکردم خخخخ !

(13-08-2015، 2:18)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدایی داری  Big Grin 
شوخی کردم !  Tongue

خخخخخ
سرياله به درد پسرام ميخوره؟
پسران بهتر از گل رو ديدي؟
 سپاس شده توسط Apathetic
(13-08-2015، 2:18)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2015، 2:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من فقط مثه ی پسر جوون رفتار میکنم ..
مثه همه پسرای ایران یا هرجای دیگه ..
سیگار و قلیون و الکل خوبه .. مواد مخدر خطرناکه
اره من ب بچه های خودمم یاد میدم این جمله رو .. همینجوری ک بابام بم یاد داد ._.
پس اگه یک روز همه ی دنیا بگن رابطه ی جنسی داشتن با یک دختره مثلا 15 ساله موردی نداره تو هم قبول میکنی!
اینجاست که میگن عمومیت داشتن یک چیزی مبنی بر درست بودنش نیست!
اینو دیگه از عقلم استفاده میکنم ..
مسلما مورد داره ..
ببین ی سری چیزا رو ادم ب عمومیت میگیره درسته ..
ی سری چیزام ادم از عقلش استفاده میکنه ..
الان بگن زمین مستطیله و همه هم قبول داشته باشن تو میدونی اینجوری نی .. چون ی بنده خدایی ثابت کرد گرده ..
ی وختایی ادم از عقلش استفاده میکنه ..
اشتباهت همینجاست. چون باتوجه به تغییر فرهنگ طرز تفکر ادما هم تغییر میکنه. اون زمان ممکنه استدلالشون یک چیز دیگه بشه.
الان مثلا من با ازدواج همجنس گراها مخالفتی ندارم چون دست خودشون نیست و نباید زجر بکشن ولی چرا دیگه اومدن مثلا تو امریکا و ایرلند این کارو کردن که بچه هم به فرزند خوندگی بهشون بدن؟! استدلالشون این هست که مثلا دو تا مرد می تونن به طریقی جای مادر رو پر کنن ولی توجه نمی کنن که علم انسان انقد در مورد این اختلال طبیعی یا روانی (چون هنوز معلوم نی چه مقداریشون طبیعیه یا روانی یا فقط یک جوره یا...) و پدیده های مربوط بهش کمه که نمی دونیم اون بچه اگه بزرگ بشه چی از آب در میاد و چه تاثییراتی روش داره!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، sober
(13-08-2015، 2:21)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ

نه ندیدم ولی میخوام بخرمش ببینمش !  Wink 
من شکارچی شهر ، تو از ستاره ها اومدی و حالا هم دارم ایمان رو میبینم !
البته قبلا جومونگ ، جومونگ 2 و امپراوطر دریا و ایسان و رودخانه ی ماه و ایلجیما و ایسان و جواهری در قصر و گیبک و قهرمان و .. هم دیدم  :4chs:
خوب، ولی اشتباه...
(13-08-2015، 2:24)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2015، 2:21)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ

نه ندیدم ولی میخوام بخرمش ببینمش !  Wink 
من شکارچی شهر ، تو از ستاره ها اومدی و حالا هم دارم ایمان رو میبینم !
البته قبلا جومونگ ، جومونگ 2 و امپراوطر دریا و ایسان و رودخانه ی ماه و ایلجیما و ایسان و جواهری در قصر و گیبک و قهرمان و .. هم دیدم  :4chs:

ماشالاااااا
حتما بخرش خيلي خوبه
من كلي به جونپيو حسوديم ميشه Undecided
 سپاس شده توسط Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو و بحث آزاد(کشتی کج)
  سوال آزاد
  سوال آزاد
  【¤ گــفت و گــوی آزاد 300 ¤】
  " گفتگوی آزاد نسخه ی 272 "
Big Grin گفتگوی آزاد نسخه ی 270
  اتاق عاشقی عاشق هر شدی بیا دلیلشو بگو راحت باش ورود آزاد
  ژنتیک از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد برای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشتری نی
  ایدز از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد لزوم بازبینی برای تغییرات صورت گرفته در این صفحه.نم
  گلبول سفید از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد برای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان