امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【258】

(12-08-2015، 23:52)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2015، 23:49)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2015، 23:45)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2015، 23:43)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مآهيچهـ هـآي گردنمـ گرفتهـ‌(..*)

خيلي درد ميكنهـ .______.

باید روش یه چیز گرم بزاری  Angel

چيز گرمـ از كُجـآ بيآرمـ *_*

وآي ديگهـت تحملمـ‌ دآرهـ تمومـ ميشهـ cry girl

حوله داغ کن
یک وقت حوله نزاری رو گاز ها ...
یک حوله بر دار با فاصله رو گاز نگه داریا یه چیز گرم جوری که حوله گرم بشه وبعد بزار روی گردنت !

وآي چشمـ نوآ جونمـ *_*

بآ اجآزه من برمـ حولرُ بذآرمـُس همونطوري بخوآبمـ‌:‌)

+
فدآت ميد جـآن ._.

+شب بخير همهـ‌:‌‌))
Cats are answer to everything                           

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【258】 56
 سپاس شده توسط ƝAƲA
آگهی
(12-08-2015، 23:43)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيلي درد ميكنهـ .______.

(12-08-2015، 23:49)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسانی که میخواهند رپر شوند یا رپ رو حرفه ای ادامه دهند به من مراجعه کنند
+
به مناسبت 4ستاره شدنم و 1000تایی شدن سپاسام جشن میگیریم
:| 

هه (: خــوب شُد تکست خودمو بهت ندادم :| 

خودت که تا الان از من میگرفتی :| 

..خوش باش (: 

شب خوش 
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak
(12-08-2015، 23:57)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2015، 23:52)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2015، 23:49)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2015، 23:45)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيلي درد ميكنهـ .______.

باید روش یه چیز گرم بزاری  Angel

چيز گرمـ از كُجـآ بيآرمـ *_*

وآي ديگهـت تحملمـ‌ دآرهـ تمومـ ميشهـ cry girl

حوله داغ کن
یک وقت حوله نزاری رو گاز ها ...
یک حوله بر دار با فاصله رو گاز نگه داریا یه چیز گرم جوری که حوله گرم بشه وبعد بزار روی گردنت !

وآي چشمـ نوآ جونمـ *_*

بآ اجآزه من برمـ حولرُ بذآرمـُس همونطوري بخوآبمـ‌:‌)

+
فدآت ميد جـآن ._.

+شب بخير همهـ‌:‌‌))

شب گرم باید بگم الان Angel
کاش همه می فهمیدن...
دل بستن به کلاغی که دل دارد،
بهتر از دل بستن به طاووسیست که
تنـــــــــــها زیـــــــــــــــــــــــــــبایی دارد . . .
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak
(12-08-2015، 23:57)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيلي درد ميكنهـ .______.

(12-08-2015، 23:49)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسانی که میخواهند رپر شوند یا رپ رو حرفه ای ادامه دهند به من مراجعه کنند
+
به مناسبت 4ستاره شدنم و 1000تایی شدن سپاسام جشن میگیریم
:| 

هه (: خــوب شُد تکست خودمو بهت ندادم :| 

خودت که تا الان از من میگرفتی :| 

..خوش باش (: 

شب خوش 
دادا من همون تکستی که به من دادی باید برم استودیو تمرین کنم

کسی هه؟
(12-08-2015، 23:40)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2015، 23:37)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثبت؟ 25r30
Big Grin 

شـامـپـآنزه آفــریقـــای کــ بت میگـن :> 
تو مثبت نیستی نقش مثبتم نمیخوای
نفمیدم Huh
خداحافظ
کاش همه می فهمیدن...
دل بستن به کلاغی که دل دارد،
بهتر از دل بستن به طاووسیست که
تنـــــــــــها زیـــــــــــــــــــــــــــبایی دارد . . .
اولين موضوعمه زدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=240757
:-)
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، ✓SHINE AGAIN✓
(13-08-2015، 0:25)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولين موضوعمه زدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکه !
خوب، ولی اشتباه...
(13-08-2015، 0:29)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2015، 0:25)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولين موضوعمه زدم

مبارکه !

تشكر
مديريت شمام مباركه
در ضمن براي راهنماييهاتونم تشكر مجدد
~(._.*)~ ..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو و بحث آزاد(کشتی کج)
  سوال آزاد
  سوال آزاد
  【¤ گــفت و گــوی آزاد 300 ¤】
  " گفتگوی آزاد نسخه ی 272 "
Big Grin گفتگوی آزاد نسخه ی 270
  اتاق عاشقی عاشق هر شدی بیا دلیلشو بگو راحت باش ورود آزاد
  ژنتیک از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد برای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشتری نی
  ایدز از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد لزوم بازبینی برای تغییرات صورت گرفته در این صفحه.نم
  گلبول سفید از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد برای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان