امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 256))

(08-08-2015، 20:45)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 20:43)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=129553

مردین

اگهـ میدونستی نمیگُفتیــ (:
ما الان مِث یه کانآل تلویزیونی هستیــمـ و هیچی بیشتر از دیدن چیزایی کهـ نوشتیــم لِذَّت ندارهـ تو گُفتگو! بخاطر همین بعضیا میان فقط حرفارو میخونن!

لینک اشتباه شد توروخدا پاک کن

ویرایش کن

رفتم از پایین دنیای انلاینا تو گ.ا رو کپی کنم

اشتغالی فقط لینک استار گرل اومد

ویرایش کن
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
سلام ._.
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، saba 3 ، [ niki ] ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
خُدافظ .__.
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، saba 3 ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ~ُُBön َBáŠŦ~
(08-08-2015، 20:47)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 20:44)[ѕαɗ нσяяσя] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 20:41)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 20:40)[ѕαɗ нσяяσя] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 20:39)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیتاب گم کردی |:

نه فوضول گُم کَرده بودم پیدا شُد | :

خب خداروشکر پیدا کردی 
شب جمعه بیام تا بیشتر آشنا بشیم ؟|: 

بیآ بیآ میگم پِسر خآله هآمَم بیآن خوش میگذَرِه | :
فَقط تآ یه مآه نِمیتونی بِشینی ! D:

فرید تازه بهم هشدار داده دنبال دعوایی بیا تل 

ب.ک | :
من که چیزی نگُفتم تو شرو کَردی -.-*
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(08-08-2015، 20:37)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه چن صفحه پیش آیدیت رو دادی به یکی از بچه ها  Big Grin
با اون عکست ج+ی  Big Grin
عکس ُ من نزاشتم . عکس نداشتم دختر عمم گرفت گذاش :\ 

با بزرگتر درست صحبت کن.. همین طوری که میخندم (: یهو دیدی جدی شدم -_- دعوا شد تو گ.آ :|

(08-08-2015، 20:37)aliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارت چیهـ؟ 
راننده لودر + حسابدار .. 
(08-08-2015، 20:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خُدافظ .__.
وایسا ج منو بده o_O

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) 70

(08-08-2015، 20:48)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

هآ چِقَد آشنآیی تو | :
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط CTG
(08-08-2015، 20:47)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 20:46)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به خودم:>
چرا ب خودت؟
کیمیا چقدر تو کُنجکاوی من میگمـ بپرین وسط میگی چرا خودت نمیپری وسط؟
این میگهـ سلام بهـ خودم میگی چرا سلامـ بهـ خودت! .________________. 
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ
(08-08-2015، 20:47)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 20:46)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ب خودت؟

همینجوری :>
چطوری کیمیا؟
(08-08-2015، 20:50)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ب خودت؟
کیمیا چقدر تو کُنجکاوی من میگمـ بپرین وسط میگی چرا خودت نمیپری وسط؟
این میگهـ سلام بهـ خودم میگی چرا سلامـ بهـ خودت! .________________. 
چرا اون سوالو پرسیدی ؟سریع ج بده

گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) 70

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 162 مهمان