امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 256))

(08-08-2015، 17:39)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:37)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:36)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:33)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: Aiden Pearce، Gang$ta، Mohammad 77، shadi♥، wicked، ✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘، 2 مهمان

سلام.

صد بار تگت کردم ! -_-

@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked

(08-08-2015، 17:35)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودی دوباره

سلام ! 

های 
میگما این همه گفتی به اخطارات سسر میزنم حتی نرفتی تو پروفایلم  Big Grin
اتفاقا الان تو اخطاراتم !

از همه هم که اخطار گرفتی تو :|

(08-08-2015، 17:37)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:35)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد ؟ :|

Smile  ؟

اسپمـر .. ! .__.

بنده فقط از شیوا اخطار گرفتم
گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) 45
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ
آگهی
(08-08-2015، 17:38)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin
تو ک هنو مدیری کصافط
فسیل نشدی تو سمتت ؟

احساس فسیل بودن بهم دست داده :cool:
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Apathetic ، # αпGεʟ
فعلا...
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Mohammad 77 ، # αпGεʟ
بدرود همگی 
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Mohammad 77 ، # αпGεʟ
(08-08-2015، 17:38)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@mohammad 77
اَ خودتی ؟ چه عجب دیدیم شما رو !  Angel
خوش برگشتین  Shy

سلام من همیشه هستم ولی تیک پنهان رو میزنم ._.

ممنونم Smile
 سپاس شده توسط Apathetic ، # αпGεʟ
خوش باشین دوستان............

خدافظ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، # αпGεʟ
(08-08-2015، 17:40)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:39)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:37)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:36)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:33)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: Aiden Pearce، Gang$ta، Mohammad 77، shadi♥، wicked، ✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘، 2 مهمان

سلام.

صد بار تگت کردم ! -_-

@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked

(08-08-2015، 17:35)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودی دوباره

سلام ! 

های 

(08-08-2015، 17:37)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:35)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Smile  ؟

اسپمـر .. ! .__.

ماشالا ! :||||||||
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ
(08-08-2015، 17:42)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من همیشه هستم ولی تیک پنهان رو میزنم ._.

ممنونم Smile
چن وخته مدیری اقا محمد ؟  Wink
رکورد زدی ــآ ! :d
اون زمان که من مدیر بودم مدیر بودی نه ؟ (:
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، # αпGεʟ
(08-08-2015، 17:42)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 17:40)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صد بار تگت کردم ! -_-

@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked

سلام ! 

های 

Smile  ؟

اسپمـر .. ! .__.

4 تا اخطار از شیوا گرفتی .. 2تا از ماکان .. 1 پویا .. 1 دونه هم از فرین ُ سوشی ُ فرید :|

ماشالا ! :||||||||

شیوا همرو به خاطر لج بودن داد 
فرین هم الکی بهنوه کرد گفت اسپم دادی در صورتی که حرف راست رو زدم 
فرید اخطارش به جا بود اون زمان تازه اومده بودم فلش بقیه هم نمیدونم
حالا باید بگی مدیر بی مسئولیت ؟ 

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
بدرود دوستان
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 256 مهمان