امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 256))

(08-08-2015، 15:51)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:46)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگ میگ ._.

پِخخ :|

جــــــن ._.
میوع ._.

پیشته ! ._.

__

گفتی داعـشی :|

دیروز والیبال ُ دیدین ؟ اسم یک از چینیا داعُشی بود ! :|
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Cigarettes.at.daybreak ، CTG
آگهی
(08-08-2015، 15:50)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:50)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:44)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم

یادم برفت ._. ! 
تو هم باید مثه من اب هویج بخوری!

آب هویج ماله چشه ._.
من چشام ضعیف نیست._.
من منظورم یک چیز دیگه بود خنگ! 

حرفای بالای 14 نزن من نمیفهمم ._.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، FARID.SHOMPET ، Cigarettes.at.daybreak
مهری تو گپ ادد نمیشم :|

تقصیر تو شد لفت دادم آ -_-
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Faust ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 15:52)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:50)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:44)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم

یادم برفت ._. ! 
تو هم باید مثه من اب هویج بخوری!
آب هویج مال بیناییه
باید کندر و تخم کفتر بخوره

کندر چرا؟  Big Grin
نخوری یک وفت ها! خوب نی! میزنه از یک لحاظ دیگه نابودت میکنه  25r30

(08-08-2015، 15:45)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:41)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:39)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از پسرای اینجا ازدواج کنه بخت بقیه هم بای میشه
از ما گفتن بود...
مَن حاضرمـ اَز خود گُذشتگی کُنمـ و بخت بقیهـ رو باز کُنمـ!
ولی موردی واسهـ ازدواج ندارمـ برای این هدف پاک <:

بیا منو بگیر!  Undecided
خانهـ داری؟ :|

تحصیلاتت؟

سؤال زیاد دارمـ ((:
نه!

اره!

بوگو
پَس امشب برای اَمر خیر خِدمَت میرسیـمـ ((:
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Cigarettes.at.daybreak
خیلی کیف میده ._. ..

مثلا من تورو بغل مبکُنم فشار میدمـ ..بعد هر چی خوردی بالا میاری :|

بعد من میخندمـ ^_^ :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، FARID.SHOMPET ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Cigarettes.at.daybreak
نقل قول:
حرفای بالای 14 نزن من نمیفهمم ._.
اصن حواسم نبود چند سالته! خوب شد نگرفتی پس!  kaffe2
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 15:52)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:44)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها؟ -_-
من حالیمـ نمیشهـ این چیزا! ^_^

اون پسره فکر میکرد من دو چیز چیزم :||

:||||||||||||
دو چیز چی؟ :|
غَزل؟
علی ._. ؟؟

Big Grin  نفهمیدی ؟ :|

والا منم روم نمیشه بگم ! :|
بگو غَزل؟
نُچ ._.
تو پُررو ترین شخصی هستی کهـ میشناسم بگو <:

اتفاقا تو پرو تری ! -_-
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 15:53)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی کیف میده ._. ..

مثلا من تورو بغل مبکُنم فشار میدمـ ..بعد هر چی خوردی بالا میاری :|

بعد من میخندمـ ^_^ :|

یا علی :|

تو خطرناکی نمیام من ._.
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Faust ، Cigarettes.at.daybreak
همهـ ش دروغهـ ،  همهـ ش دروغهـ  ._.
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Brooklyn Baby ، Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 15:53)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهری تو گپ ادد نمیشم :|

تقصیر تو شد لفت دادم آ -_-

بعدش بازم ادت کردمـ ک ._. ..

منم لف دادم :|

ب یکی بگو ادم کنه بیام تورو ادد کنم 
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Cigarettes.at.daybreak ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 231 مهمان