امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 247))

(23-07-2015، 2:06)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 2:04)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 2:03)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 2:02)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 1:57)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیاید نقاشی بکشیم بفرستیم گروهی
(کاری از مهد کودک فلش خور )  Angel

اخرین باری که اینجا برای یه دختر پیام فرستادم فهمیدم پسره آواتر دخترونه گزاشته .
پسرم باو..نگا کن چقد خاص شدم طرف نمیفمه...

من عاشقتم میدونی با من دوس میشی..؟!|||:
دختری  Angel

ن ب خدا..اسمم علیه 17 سالمه بچه کرج.. ^_^

فهمیدم . Angel
عاشقتم دوست دارم دیوونتم بام دوس میشی..؟!||:
 سپاس شده توسط ƝAƲA
آگهی
احساس میکنم چشمام یه جوریه Angel
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(23-07-2015، 2:04)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 2:02)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 1:57)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 1:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 1:53)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصمیم گرفتم منم نقاشی کنم ببینم میبرم یا نه  Angel
آره ... ._.

ولی باید سنمون ُ کم بزنیم !(:

مثلا 10 یا 11 .. !

(23-07-2015، 1:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 1:55)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختری یا پسر ؟ Angel

ب نظرت چیم..؟!|||:

(23-07-2015، 1:55)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای دورو |:

صابونو میدی غزل ولم کرد سلامتی کف دستیا.. :|

اخرین باری که اینجا برای یه دختر پیام فرستادم فهمیدم پسره آواتر دخترونه گزاشته .
من نقش هویجو دارم یا چغندر؟
بادمجون خوشمزه تره  Angel
بادمجون دوست ندارم بشم یه چی دیگه بخواه:V
 سپاس شده توسط ƝAƲA
مریخ رو دارم میبینم با این شکلکه Angel

(23-07-2015، 2:08)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 2:04)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 2:02)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 1:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ... ._.

ولی باید سنمون ُ کم بزنیم !(:

مثلا 10 یا 11 .. !

(23-07-2015، 1:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب نظرت چیم..؟!|||:

صابونو میدی غزل ولم کرد سلامتی کف دستیا.. :|

من نقش هویجو دارم یا چغندر؟
بادمجون خوشمزه تره  Angel
بادمجون دوست ندارم بشم یه چی دیگه بخواه:V

چیز دیگه ی به ذهنم نمیرسه Angel
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
بای این دخیه هم ک دوونس نمیدونه کیو از دس داد بای..
 سپاس شده توسط ƝAƲA
علی خیلی خوش اشتهاییی
ااااه-ـــــ-

پسر ****

+ جوگیر
 سپاس شده توسط ƝAƲA ، bOoOoOy
(23-07-2015، 2:10)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی خیلی خوش اشتهاییی
ااااه-ـــــ-

پسر ****

+ جوگیر

تو بام دوس میشی..؟!|||:
(23-07-2015، 2:12)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 2:10)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی خیلی خوش اشتهاییی
ااااه-ـــــ-

پسر ****

+ جوگیر

تو بام دوس میشی..؟!|||:
نه مفلوک-ـــــــ-
 سپاس شده توسط bOoOoOy
بی خیال دخترجون --->~ ѕσмє × σηє ~
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، bOoOoOy
(23-07-2015، 2:14)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی خیال دخترجون --->~ ѕσмє × σηє ~

والا
 سپاس شده توسط ƝAƲA

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان