امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 247))

(21-07-2015، 22:11)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:07)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:03)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:57)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:56)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـاهـان یـه نفـر خیلی احمقـه نـه؟؟!!

بحث رو ببند..

الان دوباره میخواید شروع کنید :|

خیلـی چیـزه ..!|:

الان مَن به تو چیکار دارم‎:|‎؟

کـی با تو بود؟؟!
چرا به خودت میگیری؟-_-

مَن با شما حَرفی ندارم‎:|‎
.
آگهی
(21-07-2015، 22:11)VollEy BaLL PlayEr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه دختر بچه که هنوز چهارده سالش کامل نشده به این نتیجه رسیده که خدا قبول نداره  14k  :183:

وات تو دو وات نات تو دو

شما که همه چیزو تو سن میبینی حرفی ندارمم

(21-07-2015، 22:12)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:10)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه فرید حواسم نبود....

چیزی شده؟

همون بهتر نفهمیدی ....بگیر بخواب

نقل قول: وات تو دو؟وات نات تو دو؟
جان؟ با من کرجی حرف بزن!  Big Grin
خخخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، eNorto
(21-07-2015، 22:11)VollEy BaLL PlayEr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه دختر بچه که هنوز چهارده سالش کامل نشده به این نتیجه رسیده که خدا رو قبول نداره  14k  :183:

مسخره نکنید ..
چون این سن حساسه ادم حس کنجکاوی شدید داره این چیزا پیش میاد ..
 سپاس شده توسط Apathetic ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_

یه دختر بچه که هنوز چهارده سالش کامل نشده به این نتیجه رسیده که خدا رو قبول نداره  14k  :183:

هر کسی اعتقادی داره شاید اینم دوست داره دینشو تغییر بده ...

من که عاشق خدا بقیرو نمیدونم .
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Son of anarchy ، Apathetic
(21-07-2015، 22:07)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها شاید من چند روز نباشم. اگه کسی سوال کرد بگید کار داره نمیاد. کار های فلش هم که روال شده پس نیازی به من نیست چند روز

مدیرا ..
ی جانشین انتخاب کن همه ب حرفش گوش بدن :|
ایمان خوبه ..
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، FARID.SHOMPET
(21-07-2015، 22:13)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره نکنید ..
چون این سن حساسه ادم حس کنجکاوی شدید داره این چیزا پیش میاد ..

درسته ولی تو جامعه ای مث ایران گفتن چنین حرفی اعدام داره 
(21-07-2015، 22:13)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کسی اعتقادی داره شاید اینم دوست داره دینشو تغییر بده ...

من که عاشق خدا بقیرو نمیدونم .

در دین هیچ اکراهی نی 
ولی تو ایران تغییر دین حمش اعدامه حتی اگر به شوخی بگی من سنیم 
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) 234
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ƝAƲA ، Son of anarchy ، FARID.SHOMPET
دفه دیگه مشکلی برام پیش اومد میام پیش اهورا .-.
مشاور خوبیــه ^__^
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Son of anarchy ، FARID.SHOMPET
سنگسار میکنند نه اعدام
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) 234
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Son of anarchy
(21-07-2015، 22:14)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:07)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها شاید من چند روز نباشم. اگه کسی سوال کرد بگید کار داره نمیاد. کار های فلش هم که روال شده پس نیازی به من نیست چند روز

مدیرا ..
ی جانشین انتخاب کن همه ب حرفش گوش بدن :|
ایمان خوبه ..
خجل بکشید
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

14 سال اولا سن کمی نیست .. یه جورایی مرز بین کودکی و بزرگ شدنه :|
دوما خدا قبول نداشتن بخاطر مشکلات زندگیه .. منم خدا رو گاهی قبول ندارم و با خودم میگم چرا دل بستی به خدایی که وجود نداره ..
خب اون طفلی هم الان همین حس رو داره .. باهاش حرف بزن و بهش محبت های خدا رو نشون بده :|
این سن خیلی حساسه .. اگه تفکراتش اشتباه بشن دیگه درست بشو نیس ..
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ƝAƲA ، FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان