امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 229 _

(26-02-2015، 22:04)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:01)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:57)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمآ هآ چرا گیر دادین به اهورا؟ -.-

گنآه داره بچم :|

تو با اهورا چ سَر و سِری داری ؟ :|

:V
بدبخت شدیم مرضی فهمید ما سر و سر داریم:|

پس چی فک کردین -_-

هیچ انگلی مث من نی :|
وای من بت ایمان اوردم:ggr:
انگل مرضیه:|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
آگهی
(26-02-2015، 22:07)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:04)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:01)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:57)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمآ هآ چرا گیر دادین به اهورا؟ -.-

گنآه داره بچم :|

تو با اهورا چ سَر و سِری داری ؟ :|

:V
بدبخت شدیم مرضی فهمید ما سر و سر داریم:|

پس چی فک کردین -_-

هیچ انگلی مث من نی :|
وای من بت ایمان اوردم:ggr:
انگل مرضیه:|

نه اینجوری مُزخرفه :|

مرضی انگل :|
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(26-02-2015، 22:06)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز من اینجا بچه آوردم..اسمشم اهوراس..یه ننه بزرگ و بابا بزرگ داره عینِ چیز -_-

آی لاو یو فلشخور :|
بزار منم ی دو ب دوربین نشون بدم:|
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ◄Iяαи►
(26-02-2015، 22:06)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:04)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی من بچه ب این خوبیcry girl.__.
سلام الی:|
سلام ننه بزرگ:|

ماسکتُ بردار :|

شناختمت .. -_-

ما از 500 سالِ پیش دُشمن بودیمـ .. -_-

تو ب خاندانِ انگل ها خیانت کردیُ رفتی اهریمن شُدی :|

خیلی وخ بود مسخره بازی در نمی آوردیمـ .. D:

بعد من اومدم وسط (: هر دو طرفو تحریک میکردم به هم بجنگن |: الکی مصلن ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_ گـفـتگوی آزاد 229 _ 167
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(26-02-2015، 22:04)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلامـ اهورآ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
߷ツ߷

(26-02-2015، 22:06)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز من اینجا بچه آوردم..اسمشم اهوراس..یه ننه بزرگ و بابا بزرگ داره عینِ چیز -_-

عين چيز ._. جرات دارى بگو تا بفرستمت پيش بابات シ
 سپاس شده توسط Spell † ، ~ CrAzY HuMaN ~
(26-02-2015، 22:06)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماسکتُ بردار :|

شناختمت .. -_-

ما از 500 سالِ پیش دُشمن بودیمـ .. -_-

تو ب خاندانِ انگل ها خیانت کردیُ رفتی اهریمن شُدی :|

خیلی وخ بود مسخره بازی در نمی آوردیمـ .. D:
هارهارهار:|
من خود شیطانم:|
من تو اخرین بازمانده خاندان انگلا رو نابود میکنم2chw
هورهاریورهاروهی:|
خنده شیطانیه._.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ◄Iяαи► ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ❤ஜelenaaஜ❤
(26-02-2015، 22:08)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار منم ی دو ب دوربین نشون بدم:|

نه -_-

تو باس الآن عینه چیز گریه کنی -_-

بعدش بابات بیاد تورو ببره :|
 سپاس شده توسط Spell † ، ❤ஜelenaaஜ❤
(26-02-2015، 22:08)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلامـ اهورآ..
تو هم بیا یار من شو:|
اینم الی شیطانه._.
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ❤ஜelenaaஜ❤
خدا یه کاری کن اهواز بارون بیاد |:
ههههه اهورا چه فکری کردی اون فیلمو گذاشتی؟
میخای بگی دوست دختر دارم یا اب پرتغال خوردم؟!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان