امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 229 _

(26-02-2015، 21:57)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمآ هآ چرا گیر دادین به اهورا؟ -.-

گنآه داره بچم :|

تو با اهورا چ سَر و سِری داری ؟ :|

:V
بدبخت شدیم مرضی فهمید ما سر و سر داریم:|
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Brooklyn Baby
آگهی
(26-02-2015، 21:59)ѕυммєятιмє ѕα∂ηєѕѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهورا بچته ؟

يعنى من ننه بزرگ آهورام ؟/:

آره :|

اهورا سلام کن به ننه بزرگت :V
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(26-02-2015، 21:59)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلآمـ:|

کَسی نی؟..

سـلآم الـی خـوبی؟ (:
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤
(26-02-2015، 22:01)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:58)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:57)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:54)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|
ن منو تنها نزارین:|
کلک تو ذهن منو خوندی؟(=

چش در اومده :|

تو از کُجا فهمیدی ؟ :>
ب من میگن اهورا انجل شعبده باز:|
هرکی بیاد تو ذهنم میفهمم!((=

من نیز جیگولی انگلمـ .. ._.

تا حالا کسی من را شناسایی ننُماییده بود ..

تو شیطانی ، اهریمن :|
جیغ |: لقب شیطان مال منه ._. |:

پَ برا اهورا اسمـ بزاریمـ ..

منمـ انگلمـ :|

اهورا اهریمن ..

آره همین خوبه ب اسمشمـ میخوره :|
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، Spell † ، ◄Iяαи► ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(26-02-2015، 22:00)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:57)ѕυммєятιмє ѕα∂ηєѕѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:53)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبینا ؟

بله

چقدر همتون تغییر کردین :| منو میشناسی اصلن ؟
گمشو -.- من شوهرمو نشناسم بهتره بميرم :|

فاطى ._.
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~ CrAzY HuMaN ~
(26-02-2015، 21:56)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:54)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:52)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:50)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوی مرضول ._.

Big Grin :|

بلی ؟ ._.

خوبی ؟ .-.

بله |: هیچی گفدم ابراز وجودی کرده باشم |:

بلی بلی ((=

تو اهورا رو اخفال کردی ؟ :|
خود شیرکاکایوش بود:|

ملی چرا عصبی؟._.
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، ◄Iяαи► ، Brooklyn Baby
(26-02-2015، 22:01)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:57)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو با اهورا چ سَر و سِری داری ؟ :|

:V
بدبخت شدیم مرضی فهمید ما سر و سر داریم:|

هیسسس :|

من کیم؟ اینجا کجاس؟ شمآها کی هستین؟ اهورا کیه؟ =)
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(26-02-2015، 22:02)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:01)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:58)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:57)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:54)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چش در اومده :|

تو از کُجا فهمیدی ؟ :>
ب من میگن اهورا انجل شعبده باز:|
هرکی بیاد تو ذهنم میفهمم!((=

من نیز جیگولی انگلمـ .. ._.

تا حالا کسی من را شناسایی ننُماییده بود ..

تو شیطانی ، اهریمن :|
جیغ |: لقب شیطان مال منه ._. |:

پَ برا اهورا اسمـ بزاریمـ ..

منمـ انگلمـ :|

اهورا اهریمن ..

آره همین خوبه ب اسمشمـ میخوره :|
خوبه منم شیطانم (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_ گـفـتگوی آزاد 229 _ 165
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(26-02-2015، 22:01)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:59)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلآمـ:|

کَسی نی؟..

سـلآم الـی خـوبی؟ (:
مرسی تو خوبی یآسی؟._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
߷ツ߷

سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤
مرضی من بچه ب این خوبیcry girl.__.
سلام الی:|
سلام ننه بزرگ:|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ◄Iяαи► ، мoвιɴα т ، ❤ஜelenaaஜ❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان