امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 229 _

(13-02-2015، 18:06) Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهمbathtime
شیوا بم محل بده نزا آرزو ب دل بمونم cry girl
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤ ، Mïņ̃†êR
آگهی
(13-02-2015، 18:13)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2015، 18:10)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2015، 18:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2015، 18:07)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه ؟ :|

ینگاهی به گزارشا بندازی بدنیستاbathtime

صفه 12چت
وقتی اون گزارشا رو پاک کردی من چجوری ببینم آخه ؟ ._.

دیدم ..

خب میدیدی 157f

(13-02-2015، 18:12)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نوشته آرمان رو کی پاک کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

این جا داره ی اتفاقاتی میفته!!!!!!!!

منbathtime

نه چیزه خاصی نیست بن شد

خـدآیی خیلی رو مخ بود (:
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Berserk
سردی من از کک.سرخی تو از عصبانیت.
سر گیجه همش قرص...-_-
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(13-02-2015، 18:21)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2015، 18:06) Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهمbathtime

عزیزم من کی محل ندادم؟خیلی وقته چتروم نیومدم الان چهارماهی میشع 

اسمتون چیه؟

(13-02-2015، 18:23)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر گیجه همش قرص...-_-

دختر خوشگلم پاری157f:bighug:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Berserk ، parmida.a
(13-02-2015، 18:25) Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2015، 18:21)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهمbathtime

اسمتون چیه؟

تو گ.آ قبلی هی میومدی میگفتی سلام خوشگلا منم میگفتم سلام خوشگله ._. 
بعد محل نمیدادی ._.

ملیکا هسدم ^.^
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(13-02-2015، 18:23)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر گیجه همش قرص...-_-

دختر خوشگلم پاری157f:bighug:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
شیوا عاشقتم (:

بالاخره یکی پیدا شد این ارمانو بن کنه (:
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(13-02-2015، 18:29)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2015، 18:25) Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهمbathtime

اسمتون چیه؟

بعد محل نمیدادی ._.

ملیکا هسدم ^.^
اها نه گلک کارپیش میومد مجبور بودم برم
خوشبختم عزیزم چندسالته کجای کشوری

(13-02-2015، 18:34)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا عاشقتم (:

بالاخره یکی پیدا شد این ارمانو بن کنه (:

Heartمنم منمpill
Channel
 سپاس شده توسط Berserk ، ~ CrAzY HuMaN ~
(13-02-2015، 18:36)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2015، 18:29)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهمbathtime

اسمتون چیه؟

بعد محل نمیدادی ._.

ملیکا هسدم ^.^
اها نه گلک کارپیش میومد مجبور بودم برم
خوشبختم عزیزم چندسالته کجای کشوری
وای تو چقد خوب حرف میزنی ^_^

15 تهران :|
و شما ^>^ ؟..
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
شیوا قبلا ننه ی ما بود الان شده مربی مهد-_-
شیوا ا بچه ها چ خبر.؟
آرمان کیه.؟-_-عاقا کسی بود بگو برم برینم بهش.خیلی وقته بی ازار موندم-_-
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان