امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه 224¢

(08-01-2015، 17:21)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 17:14)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 17:13)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ._.

ویرایش کن الآن تو هم اخطار میگیری ._.

تو هم ویرایش کن (:

در مورد من چرت و پرت نگف ؟!

چیو ویرایش کنم؟ :/

نه بابا D:

(08-01-2015، 17:16)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـُـب من برگشتم ^_^

خوش اومدی به آغوش گرم خـانواده :V

به به چـه امضآی قشنگی ^_^
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
آگهی
خو من پسرم میان هزاران دختر خدای متشکرم که جواب روزه و نماز هایم را در این دنیا دادی :v :v :v :v :|
¢گفتگو آزاد نسخه 224¢ 206
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، ~Mahnaz~
(08-01-2015، 17:23)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 17:21)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 17:14)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 17:13)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ._.

ویرایش کن الآن تو هم اخطار میگیری ._.

تو هم ویرایش کن (:

در مورد من چرت و پرت نگف ؟!

نه بابا D:

(08-01-2015، 17:16)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـُـب من برگشتم ^_^

خوش اومدی به آغوش گرم خـانواده :V

به به چـه امضآی قشنگی ^_^

اصن بـآ آدم میحـرفه لـامصب :V
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
مهناز تا دو هَفته و سِ هَفته اینا شنگولِ بعد گذر زمان دوباره میخوره تو حالش :|

خدافظ
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ¢گفتگو آزاد نسخه 224¢ 206
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~Mahnaz~ ، ~ CrAzY HuMaN ~

نه بابا D:
آخه گف چرت و پرت گفتم (:

(08-01-2015، 17:22)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.***

لپـآم سرخ میشه ._.

جدی میگم ! پستآت خیلی خوبنـآ -.-
فدامدا (:

قابلی ندارن (:

ویی من برم بای دخترا ^_^
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ~ CrAzY HuMaN ~
(08-01-2015، 17:16)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هَستم آیدا تو خَبر نمیگیری..

نیستــی ..

یا اگه هستــی ، من نیــستــم :|

چی گفتم ! :/
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، αѕтer
فِعلا ..
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، ~Mahnaz~
اوشا

چه اسمی؟؟؟ O.o دیگه
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ~ CrAzY HuMaN ~
(08-01-2015، 17:21)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داااااااااااااااااااااااااادD:
سلام مهناز

جییییییییییییغ ((((((:

سلام بست استآر ._.

(08-01-2015، 17:23)SmOkE bOy2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو من پسرم میان هزاران دختر خدای متشکرم که جواب روزه و نماز هایم را در این دنیا دادی :v :v :v :v :|

:|||

:v

(08-01-2015، 17:24)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهناز تا دو هَفته و سِ هَفته اینا شنگولِ بعد گذر زمان دوباره میخوره تو حالش :|

خدافظ

نه :|
دوسـآم اصن شنگولیتیمو دو برآبر کردن D:
^_^

(08-01-2015، 17:23)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 17:22)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 17:19)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مَهناز .. ^_^*

مرررضی ^_^**********

ووییی... تو پوستم نمیگنجم ^_^

دوستآآآآآآم ^.^****

عَزیزمـ ..

خوبی ؟

بهتـر از این نمیشم ^_^
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، sϻσκε ϐσψ ، αѕтer
(08-01-2015، 17:26)SmOkE bOy2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوشا

چه اسمی؟؟؟ O.o دیگه

خیلــــی نــآزه ^_^

پسره :/
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، sϻσκε ϐσψ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان