امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس سادگی

☜✘مگه میشه باشی و تنها بمونم ؟ ❤ ☜✘محاله بذاری محاله بتونم ❤ ☜✘دلم دیگه دلتنگی هاش بی شماره ❤ ☜✘هنوزم به جز تو کسی رو نداره ❤ ☜✘عوض می کنی زندگیمو ··· ❤ ❥ تو یادم دادی
.
.
.
.
.
تــاریخ انقضــات تمــوم شده واسه همین از Call دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبدیل  شدی به Missed Call

.
.
.
.

مهم نیست الان با کیه.....! مهم اینه که الان پس مونده منه!!!
.
.
.

ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺑﺎﺵ ... ﻋﺸﻖ ﻓﻘﻂ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﻮﺩﻥ ﻧﯿﺴﺖ ... ﻓﻘﻂ ﺣﺮﻑ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻧﯿﺴﺖ ... . ﻓﻘﻂ ﻇﺎﻫﺮ ﻧﯿﺴﺖ ... ﻋﺎﺷﻖکه ﺑﺎﺷﯽ ... ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﻧﺒﺎﺷﻢ ... ﺗﻮ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﻣﻨﯽ ... ﻋﺸﻖ ﯾﻌﻨﯽ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ ... ﻣﺎﻭﺭﺍﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻫﺎ
.
.
.
.
.
کاش باران بگيرد … کاش باران بگيرد و شيشه بخار کند… و من همه ي دلتنگيهايم را رویش "ها" کنم… و با گوشه ي آستينم همه را يکباره پاک کنم 
.
.
.

.
به هرکسی که میرسی میگه: آدم فقط یکبارعاشق میشهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. دروغه...! توباورنکن، مثلاخودمن، هرروز، دوباره عاشقت میشم♥

.
.
.
.
.

عاشق شیطنت های عاشقانه ام مثل وقت هایی...  که مرا محکم در آغوشت  میفشاری و وادار به ماندن میکنی !!!  نمیدانی . . .  تسلیم شدن به آغوش تو ... چه لذتی دارد...
.
.
.
.
..

برو رو غیرتت کار کن! وگرنه اگه سیبیلت تا نافتم باشه مرررد ب حساب نمیای!
.
.
.
.
آنقدر دور شـــده ای که چشــمــانــم حتی خواب آمدنت را هم نمـی بیند…
.
.
.
.

..
دلم لک زده .. !! برای یک عاشقانه ی آرام .. !! که مرا بنشانی بر روی پاهایت .. !! بگذاری گله کنم ،، از همه این کابوسهایی ،، که چشم ترا دور دیده اند .. !!

.
.
.
.
.

.
.
.
خیلی وقت است که دستانم بالیوان چایی گرم میشود… این یعنی تنهایی……..

.
.
.
.
.

کوچه صدایش می لرزد هر بار که مرا می بیند … سرش را پایین می اندازد و می گوید: خبــــری نیستـــــ …
.
.
.
.
.

تو آن.. نُت گمشده ای بیـایی کامل میــکنی آهنـگ زنــدگی َم را..
.
.
.
.
چقدر شب اضافه می آید وقتی تنهایی!!!
.
.
.

.

فنجان های ﺭوی میز ﺍ نتظار می کشند تا تو ﻟبانت را ﺑﺮﺍی نوشیدن به ﺁنها ﺑﭽﺴﺒﺎنی ۅ ﻣَﻦ ﺗِﺸﻨﻪی تو اَم اَیا. . 
.
.
.

.
شــاهــرگم قـید تـــوســت ، بـــزنم مـیــمــیـرم
.
.
.
.
 مگر میشود عاشق شد و باز هم بود؟ عاشقی نیستی میاوردکاش  دلم خبرم میکرد...حداقل قبلش با خودم خدا حافظی میکردم.

.
.
.

راز دل با کس نگفتم چون ندارم محرمی/هرکه را محرم شمردم عاقبت رسواشدم/راز دل با آب گفتم تا نگوید با کسی/عاقبت ورد زبان ماهی دریا شدم
.
.

.
.
وقتی صورتتو اصلاح کنی وکسی نباشه ماچش کنه مثل اینه که ده تومن شارژ بخری ووارد کنی وبدونی قرار نیست...به کسی زنگ بزنی!!!

.
.
.
.
.
خترے که خودشـو واسه" عشقـش " لوس نکنـه که عاشق نیسـت باید سـر به سر عشـقش بزاره شیرینـی رابطه و عشـق به هـمین شیطنـت ها و دیونه بازی هاسـت بعضی وقت ها قربون صدقه و عزیزم و قسم و آیه جواب نمیده یه موقع هایی باید به عشقت بگی بابا بیشور بفهم دوست دارم 

.
.
.
.

چه آسان مي رود از دست به يك دلگيري ساده همان  عشقی كه مي گوييم جهاني پشتش ... ايستاده !
.
.
.

چه آسان مي رود از دست به يك دلگيري ساده همان عشقی كه مي گوييم جهاني پشتش ... ايستاده !
.
.
.
 باکسی نباش :که از بی کسی میخواد با تو باشه با کسی باش:که از بین همه میخواد با تو باشه
.
.
.
.
رگرد نمی دونم چی بود... بچه بازی بود یا لجبازی... نا آگاهی بود... اما هرچی بود آخرش شد بی خبری...خاموشی...دلتنگی... نمی دونم چرا آدما نمیدونن بعضی وقتا خداحافظ: یعنی نزار برم... یعنی برم گردون... سفت بغلم کن... سرمو بچسبون به سینتو بگو: خدافظ و زهرمار، بیخود کردی میگی خدافظ... مگه میزارم بری! مگه الکیه!!!

.
.
.
.

.
هر وقت تنها ميشم صداى اهنگو تا ته زياد ميكنم و باهاش ميخونم..... توى اينه اداى خواننده شو در ميارم...... خونه رو چراغونى ميكنم ...تا يه وقت نفهمم كسى خونه نيست و بترسم..... تا نفهمم اون كسى كه توى اينه ميبينم تو نيستى ...خودمم...... تا نفهمم اون كسى كه جاى تو روى صندلى نشسته ازرائيل نه تو..... تا نفهمم كه چرا بالشتم خيسه...... ...............اينه توصيف تنهايى هاى من در نبود تو............

.
.
.
.
.
.
 آدمها "می توانند آدمها" را دوست داشته باشند به شرط اینکه آدمها" بعد دوست داشته شدن آدم "بمانند

.
.
.
.
مثل ....قوطی فلزی های خالی که پشت ماشين عروس مي بندن ... ماشين همراه شادی و خنده ی عروس و داماد راه می افته.... ناله قوطي بلند ميشه......... گوشه قلب منم گير کرده به گوشه ی کفش تو تو بی اعتتنا به قلبی که پشت سرت روی زمين کشيده ميشه سرت تو گوشی مشغول نوشتن اس ام اس ، واسه عشق هاي رنگينت راه ميری آه ه ه ه ه ه ه ه ه ه و ناله ی قلب من بلند ميشه و من صدای دردشو ميشنوم!

.
.
.
.
 تسبیح شیخ پاره شد و دانه دانه شد از بس که استخاره زدم تا ببینمت !

.
.
.
.
.
 تسبیح شیخ پاره شد و دانه دانه شد از بس که استخاره زدم تا ببینمت !

.
.
.
.
  برای عاشق شدن که بهانه های ریز و درشت لازم نیست ! برای عاشق شدن کافیست تو نگاه کنی و من لبخند بزنم

.
.
.
.
.
 به دلم نشستی ولی دو زانو ! معذب نباش برو عقب قشنگ تکیه بده پاهاتم دراز کن این دل فقط جای توئه

.
.
.
.
.
.
تو… نه ببخشید ، شما… خب من… نه ببخشید، منی در کار نیست… حداقل دست تکان بده… ! نه… دستت در دست دیگری ست… مشغول باش! خدا نگهدارت… نه ! "او" نگهدارت.....

.
.
.
.

آدم عشقشو میبره خونه ی بخت... ن خونه خالی روی تخت!

.
.
.
.
.
چه آتشی بر من زدی که تنها با دریای وجودت خاموش می شود مردم از نگاه پاکت و سوختم در انتظار عشقت این دل بی تو طاقت این همه عشق و انتظار را ندارد گرم است داغ است ای دریا خنکم کن!!!

.
.
.
.
.
.
 تو نفهمیدی ... که برای داشتنت دلم را نه ... عشقم را نه ... رویاهایم را نه ... براي داشتنت حسي را دادم که بدون آن دیگر من، آن " من " سابق نیستم!

.
.
.
.
.
  چند سال پیش وقتی که ترکم می کردی گفتی که از یاد ببرم هر آنچه بینمان بود من نیز اسمت را بر در و دیوار نوشته ام تا خاطرم باشد که باید... فراموشت کنم!!!

.
.
.
.

صدام کن این دم آخر آخه فردا دیگه دیره آخه فردا دیگه نیستم کسی جامو... خداحافظ که دلگیرم سراغت رو نه نمیگیرم... ببین گفتم خداحافظ یه کاری کن... دارم میرم یه کاری کن بذار حتی بمونم تو بهم بد کن پشیمون میشم از رفتن بیا راه منو سد کن واسه رفتن بگو دیره بگو شب دست و پا گیره دارم راهی میشم جونم چرا گریت نمیگیره چرا با چشمای گریون میخوای باشم یه سرگردون پاشو...! این لحظه حساسه یه جوری منو برگردون بهم چیزی بگو حتی بگو بد کردی بی رحمی... یه کاری کن... دارم میرم چرا اینو نمیفهمی...؟ نمیفهمی چرا بی تو من از شب گریه ها خیسم اگه رفتم گناهش رو باید پای کی بنویسم...؟

.
.
.
.
.
.
.
.
  وقتی عشق فرمان می دهد، « محال» سر تسلیم فرود می آورد

.
.
.

.  من دلم می خواهد،بنویسم از عشق قلمم باش و بگو دل هر پاره ی کاغذ تنگ است بویس: دل هر شیشه مه روی زمینی سنگ است
.
.
.
.
دوست بدار آنهایی که در زندگیت نقشی داشته اند، . . . نه آنهایی که برایت نقش بازی کرده اند!!!

.
.
.

من دلم می خواهد،بنویسم از عشق قلمم باش و بگو دل هر پاره ی کاغذ تنگ است بویس: دل هر شیشه مه روی زمینی سنگ است

.
.
.
.
.
آهاى تویى که قراره یه روز جای منو بگیری!!! یادت باشه : عاشق خوابه !!!! خوراکی های ترش خیلی دوست داره ... لازانیا و پیتزا , غذاهای محبوبشه .
... هی بهش نگو این کارو کن ؛اون کارو کن, عصبی میشه .... آرومتر و صبورتر از اون نمی تونی پیدا کنی ....
 عاشق بارون و گیتاره ... وقتی مریضه هواشو خیلی داشته باش ... چیزی را تكرار نكن بدش میاد .... وجودش آرامش کامله .... خسته که باشه صداش دیوونت میكنه یا وقتی از خواب پا میشه .... یادت باشه که... اون همه چیزِ منه ... حق ندارى اذیتش کنی ...!!!

.
.
.
.
.
عنی میـــــشه یه روزی من و تــــو به هم برسیم ؟! بعد یه روز صبح .. من زودتر بیدار شم مثلا بخوام برم باشگاه .. بگم پدری جونم .. مواظب پسری باش تا من بیام تو هم خوابالو بگی باشه باشه .. تو برو حواسم هست ! یه بوس تــو رو کنم یکی هم ثمــره ی عشقمون رو بعد بگم : میای دنبالم یا خودم بیام ؟؟ تو هم بگی زنگ بزن خواستی بیای بگم: خُب .. بچه نیوفته .. بگی: نه بروووو دیگه بگم خب .. بعدِ دو ساعت زنگ بزنم نخیر هیشکی بر نمیداره !! جَلدی بیام خونه ببینم جفتتون ولـــو... اوخی بگم نگاه کُنــا ... بچه اش ام مثل خودشه .. تنبــل پاشیـد بینم .. الحق از خودت دو تا میخواستم اما نه دیگه توی تنبلی بعد تو دست ِ من و بکشی و محکم بوسم کنی و بگی: تـــو مال منی فقط .. دیدی مالِ خودم شدی
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان