امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢

(11-12-2014، 12:08)~Lσѕт Gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از نام کاربریم بدم میاد ._.

خدافس (:

اینجا ارزش موندن نداره :|

من دوسش دارم >.<

دُخدَر گُمشده (:

نَرو >_<

(11-12-2014، 12:07)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ cry girlcry girlcry girl

خدافس نیکی :|

(11-12-2014، 12:09)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 12:07)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم باخودت ببر cry girl

مامانی cry girl
 سپاس شده توسط [ niki ] ، мoвιɴα т ، Roxanna
آگهی
(11-12-2014، 12:09)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم باخودت ببر cry girl

بریم fol
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، мoвιɴα т
(11-12-2014، 12:11)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم باخودت ببر cry girl

بریم fol

مامانمو نبر با خودت تو رو خدا cry girl
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 219

(11-12-2014، 12:11)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم باخودت ببر cry girl

بریم fol

fol
 سپاس شده توسط Roxanna ، ~ CrAzY HuMaN ~
(11-12-2014، 12:13)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 219

منم باخودت ببر cry girl

بریم fol

fol

مامان؟ این چه حرفیه؟ .-.
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
نداره دیگ آیدا cry girl
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
(11-12-2014، 12:19)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نداره دیگ آیدا cry girl

من دارم ^_^

به مرگه خودم و بابا :|

(:
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
:p325:
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
(11-12-2014، 12:24)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:p325:

غزاله :|

غزاله |:

دلم آروم نداره :|

غزاله :|

غزاله |:

بقیشو بلد نیستم :V
cry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان