امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢

(05-12-2014، 22:10)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی این چ پروفایلی ..

10...

ویرایش کن  -_-

تا وقتیم ویرایش نکردی با من نحرف ..

اعصابم خط خطیه -ــ*

پروفَممـ همینطور -ـ-

(05-12-2014، 22:06)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2014، 22:03)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب بخیر (:

شب بخیر آجی جون ..

منم برم عایاع؟

(05-12-2014، 22:05)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلام (:

مَتن پروفم چوطورع (:

دیده بودم ):

خیلی غم انگیزه ¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 168

تو پروف کَسی دیدی .-. ؟

اگه دیدی بوگو دَرش بیارَم .-.
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
آگهی
اره منم تو همین چند وقت پیش این نوشته رو تو پروفایل یه نفر یا دو نفر دیده بودم خزه :|
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 168
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، мoвιɴα т
مبی؟.___.

(05-12-2014، 22:19)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2014، 22:10)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی این چ پروفایلی ..

10...

ویرایش کن  -_-

تا وقتیم ویرایش نکردی با من نحرف ..

اعصابم خط خطیه -ــ*

پروفَممـ همینطور -ـ-

(05-12-2014، 22:06)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2014، 22:03)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب بخیر (:

شب بخیر آجی جون ..

منم برم عایاع؟

(05-12-2014، 22:05)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلام (:

مَتن پروفم چوطورع (:

دیده بودم ):

خیلی غم انگیزه ¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 168

تو پروف کَسی دیدی .-. ؟

اگه دیدی بوگو دَرش بیارَم .-.
ارع.__.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 168
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
جونم (:

آهنگ ._.
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
وای یادم رفت لاکامو پاک کنم 0_0
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 168
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
واقعا شبا خیار گذاشتن خیلی خوبه -.-
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
cry girlاینستا .. پیجم .. خداا

علی ت میتونی ت اینستا لایک و فالو کنی ؟
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(05-12-2014، 22:28)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جونم (:

آهنگ ._.

تیلور یا سلی ؟ ¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 168
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 168
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
آره .-.
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
(05-12-2014، 22:31)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2014، 22:28)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جونم (:

آهنگ ._.

تیلور یا سلی ؟ ¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 168

چرا من و ت این موقعیت قرار میدی ؟؟

من سلنا رو بیستر از تیلور دوست دارم 

ولی تیلور ی نمه خوشگل تره ._.

من نمیتونم لایک و فالو کنم فک کنم یکی بلاکم کرده ._.  

هر کی کرده خیلی .****

خدافس :*
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان