امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢

(04-12-2014، 11:55)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:52)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزاله حرف نزن
میام صیغه ات میکنم ها

(04-12-2014، 11:51)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:47)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:44)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم دلت خوشه میگی نه! طرف عکس اینا رو ببینه خودشو دار میزنه (:

هک شی میفهمی چه حالی میده
از اسمت سو استفاده میشه
هنوز سنت کمه کاری باهات ندارن
حاجی من ریشام در اومده میگی بچه؟
سال دیگه دارم میرم سربازی بعد میگی بچه؟! (:
راستی من لاین هم ندارم که کسی بخاد -- کنه

مگه به ریشه.....
منم ریش دارم...
منتها کم پشته....
و البته جذاب...
زمانی که ادم ریش در میاره بچه نیست دیگه!
کم پشت جذاب دوست دارم (:

دخترام میگن
تو سوریه هم دخترا دوست داشتن....!!
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74

آگهی
(04-12-2014، 11:55)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:52)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزاله حرف نزن
میام صیغه ات میکنم ها

(04-12-2014، 11:51)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:47)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:44)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم دلت خوشه میگی نه! طرف عکس اینا رو ببینه خودشو دار میزنه (:

هک شی میفهمی چه حالی میده
از اسمت سو استفاده میشه
هنوز سنت کمه کاری باهات ندارن
حاجی من ریشام در اومده میگی بچه؟
سال دیگه دارم میرم سربازی بعد میگی بچه؟! (:
راستی من لاین هم ندارم که کسی بخاد -- کنه

مگه به ریشه.....
منم ریش دارم...
منتها کم پشته....
و البته جذاب...
زمانی که ادم ریش در میاره بچه نیست دیگه!
کم پشت جذاب دوست دارم (:

اگه بزرگی به ریش بود بز از همه بزرگ تر میشد
(:
 سپاس شده توسط ghgbggf ، bOoOoOy
منConfused
غزالهUndecided
بزHuh
شیعیان امامم لذت ببرن
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74

سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، _єяяσя_
(04-12-2014، 11:54)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:51)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:46)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خیلـی دوست دآرم بـآ دوستآم حرف بزنم ._.
و سپـآس بدم .-.!

آهـآن (:

مرسی ^_^*

عـزیزم ((: ♥ تو عکـسه منو دیـدی ؟ =]

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&page=8

نـورآ رفـ ؟ دلم تنگ شــده بود وآسـش ._. !

آره ^_^
سپـآسم دآدم ^_^

البتـه نبینمم سپـآس میدم ._.

بزنم به تختـه خوشگلی ._.**

خیلــی مـآهـی *^_^*

خودتــ که خیلی نـآزی مـآی فـرند (: میخـآم بیام خـآستگـآریت ! D;
Unknown
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(04-12-2014، 11:58)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منConfused
غزالهUndecided
بزHuh
yeees

adam bas aghl dashte bashe
(:
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ghgbggf ، bOoOoOy
(04-12-2014، 11:55)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:54)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفته باشم غزاله.....
نگی نگفتی.....
in pesmale chghd kos mige

بی تربیت....
شیعیان امامم لذت ببرن
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74

سپاس شده توسط kasra77 ، ~Mahnaz~ ، Navisa. ، мoвιɴα т
(04-12-2014، 11:55)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:54)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی بی ادب نشو دیگه
تا مرجع تقلیدی بعد میای به دختر مردم بی تربیتی میکنی؟
درست نیست اینا اگه چیزی میگن واسه اینکه بگن ما هم هستیم ولی بیخیال کاری بهش نداشته باش

ترجمه کن ببینم چی میگی....
میگم کاری به غزاله نداشته باش دختر خوبیه ولی ادم نیست Shy
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، ~Mahnaz~
وای چِقَد جَذاب |:

ریشِشو |: ← دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(04-12-2014، 11:58)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:54)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:51)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:46)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خیلـی دوست دآرم بـآ دوستآم حرف بزنم ._.
و سپـآس بدم .-.!

آهـآن (:

مرسی ^_^*

عـزیزم ((: ♥ تو عکـسه منو دیـدی ؟ =]

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&page=8

نـورآ رفـ ؟ دلم تنگ شــده بود وآسـش ._. !

آره ^_^
سپـآسم دآدم ^_^

البتـه نبینمم سپـآس میدم ._.

بزنم به تختـه خوشگلی ._.**

خیلــی مـآهـی *^_^*

خودتــ که خیلی نـآزی مـآی فـرند (: میخـآم بیام خـآستگـآریت ! D;

نـه نیـآ ._.
من برآ دآدآشم میـآم ^_^
 سپاس شده توسط Thyme
من چی کار به ادم بودنش دارم....
شیعیان امامم لذت ببرن
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 74

سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، bOoOoOy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان