امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²15

(28-10-2014، 20:47)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:46)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:45)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:41)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه ^_^

امـآ من یه نقش دیگه می خوآم :|

نقشا پر شده:|

حسنم کردم نقشه کش:|||

خودتون یه نقشی بدین که فک میکنین وآقعا بم میـآد ._.

(28-10-2014، 20:45)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:44)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیییغ >_<

جوونم . .!؟ >_<
خوبی عسیسم؟

-_-

تو چـرآ آن نمیشی .. ؟! -_-

هـآن .. ؟! >_<
ناز دوردونه داستان:|

:|

بت میاد خو!:|
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آگهی
فک کنـمـ مآئده بدونه الآن چقد عصبیم .. :|
[/quote]

تامن هستم غمت نباشه.__.
نری بگیا:|میزنم تو سرت.-.
من درستش میکنم>___<
              چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²15 121

چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²15 121
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(28-10-2014، 20:39)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:27)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:23)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:20)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:13)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عشقم   .

خوبی  ?

من خوبم تو چی ؟
دوستت خوبه؟؟؟ Tongue
خوبم   .

دوستم ؟؟

؟_¿

مگه دوست نداری؟؟
جدی نگیر (:
خواستم سر صحبت رو باز کنم فنون جدید یاد گرفتم Big Grin

(28-10-2014، 20:26)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

براي تنوع يكي حواب سلام بدهDodgy

سلام بر تو ای پسر بهمنی Shy
چرا دوست که زیاد دارم 

منظور از دوست چیه ؟

یه چی پروندم بابا
مثه این که سر صحبت رو خیلی باز کردم (:
خودت خوبی 
درس و مشقا چطورن؟؟؟ Big Grin
چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²15 121
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Son of anarchy ، мoвιɴα т
(28-10-2014، 20:47)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:46)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:45)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:41)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه ^_^

امـآ من یه نقش دیگه می خوآم :|

(28-10-2014، 20:45)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2014، 20:44)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیییغ >_<

جوونم . .!؟ >_<
خوبی عسیسم؟

-_-

هـآن .. ؟! >_<

(28-10-2014، 20:46)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقت نمیکنم بخدا

ولش کن حـآلـآ ^0^

خوبی تو .. !؟ ^_^
حالم بده
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، sara jigar
(28-10-2014، 20:46)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان جان چقد شر میگی (:

من اصن تورو آدم حساب نمیکنم که بخوام راجبت با کسی ح بزنم  ! (:

پَ کمتر ک* بگو !

من تورو دوست خودم نمیدونم (: بهتره تو اَم ندونی !

زیادی زور نزن (:

دیگه نزده من آدم حساب نمیشی !

حالا گمشو تا چشم بت نخوره (:

چقد فک میکُنی تا این فحشا ب مُخت بیاد ؟ :|

خریدی گ.آ رو ؟ :|

دِ آخه اونی کِ باس بیرون کُنه منمـ نَ تُ کِ ! :/

میشه یکمـ بیشتر بهمـ فحش بدی میخوامـ ِق و دلیت خالی شِ تا نری پُشتمـ بگی :/

یا تُ دروغ میگی یا اونایی ک میان پ.خ بهمـ میگن :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²15 121
 سپاس شده توسط Son of anarchy
(28-10-2014، 20:48)M A E D E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنـمـ مآئده بدونه الآن چقد عصبیم .. :|

تامن هستم غمت نباشه.__.
نری بگیا:|میزنم تو سرت.-.
من درستش میکنم>___<
[/quote]

[ cry girlcry girlcry girlcry girlcry girl ]

(28-10-2014، 20:48)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-

هـآن .. ؟! >_<

بت میاد خو!:|

خـُـدآی من .. :|
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، -м α є ∂ є-
(28-10-2014، 20:46)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يا ابلفضل
چه شهريه كه حسن نقشه كش خونه هاشهBig GrinBig GrinBig Grin

حسن رشتت چیه?:v
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Son of anarchy ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
(28-10-2014، 20:48)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-

هـآن .. ؟! >_<

(28-10-2014، 20:46)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقت نمیکنم بخدا

ولش کن حـآلـآ ^0^

خوبی تو .. !؟ ^_^
حالم بده

چــرآ .. ؟! 0_0
میخوآی بیـآم پ.خ .. !؟ 0_0
سلام !
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Ƒαкє ѕмιƖє
دکی جان بسه دیگه:|
گفتگو باس مال پسرا باشه باووو-_-
کاش گفتگو دخترا جدا بود:|
باس به صابر بگم
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ~Mahnaz~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅҐ vêr§ïöñ²15

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان