امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²15

(25-10-2014، 21:08)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی ادبا سلام کَردم ._. !

سلا میترا((:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ~Mahnaz~
آگهی
(25-10-2014، 21:08)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:05)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا مرضی پ.خ شو بسته >_< ..

چه مرگش شُده >_< !

سلام :|

از نورا بپُرس ..

دَواشون شد ._.؟

ناراحت بودن ._. ؟
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ~Mahnaz~
(25-10-2014، 21:08)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا معلمون زبانمون گفتش :

همه کلمه ها رو تو ذهن خود تجسم کنید و روی هوا بکشید :|

به عنوان مثال کلمه Hi

برگشت روی هوا بنویسه Hi گفتم آقا جلوتون پای تخته نوشته :||

معلمه چپ نگاه کرد (.. )
گفت جلوی من هیچی نیست !! -_-

پوکیدیم از خنده 25r30

Big GrinBig Grin

این معلم زبانام یه تختشون کمه ها;V
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Jack Daniel'ѕ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(25-10-2014، 21:08)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:07)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:03)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:01)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا به ایمانم یاد یدسن هرچی شد کف دست این و اون نزاره .. -_-

من فقط بهش گفدم سلام برسونه .. :|

ایمان باس دو جلسه پش من کلاس های رفتار شناسی و خوداگاهی بیاد-__-

(25-10-2014، 21:03)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 20:53)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم علیو پرورش دادم:|
بعد من کج بشم؟:|Big Grin
4fvf

-_-

آزمایشگاهو پلمب کردن :|

خبر دارم.__.
الان تو کارتن میخوابم:|

ببخشید جلسه ای چقده .. ؟! (.. )

برای شما مجانی حساب میکنمBig Grin
چون اشنایی وگرنه نرخ من به صد دلاره:|||

ÐR.ÂĦØRÂ

دستتون درد نکنه ^_^
بعد چن جلسس .. ؟! .-.
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
سلام بلک استار ملقب به میترا :||
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(25-10-2014، 21:08)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:08)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی ادبا سلام کَردم ._. !

سلا میترا((:

سلام اهورا ._.

خوبی .-. ؟
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(25-10-2014، 21:09)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دَواشون شد ._.؟

ناراحت بودن ._. ؟

نَ اتفاقن ..

خوب بودن .. مرضی رو کِ میشناسی :|

گُفت دیگه نمیامـ ..

فک نکُنمـ جواب منمـ دیده باشِ ..

از بست همه چی رو انداختن تقصیر من .. هروقت اتفاقی پیش میاد .. من ب خودمـ شک میکُنم فک میکُنمـ تقصیر منه :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅҐ vêr§ïöñ²15 180
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
بلک استار نام تو چیست .. ؟! .-.
(25-10-2014، 21:10)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بلک استار ملقب به میترا :||

همون میترای تنها بگی بهتره :| ..

خوبی تُ ._. ؟

(25-10-2014، 21:11)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلک استار نام تو چیست .. ؟! .-.

میترا اصد ام ._.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Jack Daniel'ѕ ، ~Mahnaz~
(25-10-2014، 21:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:07)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:03)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:01)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا به ایمانم یاد یدسن هرچی شد کف دست این و اون نزاره .. -_-

من فقط بهش گفدم سلام برسونه .. :|

ایمان باس دو جلسه پش من کلاس های رفتار شناسی و خوداگاهی بیاد-__-

(25-10-2014، 21:03)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-

آزمایشگاهو پلمب کردن :|

خبر دارم.__.
الان تو کارتن میخوابم:|

ببخشید جلسه ای چقده .. ؟! (.. )

برای شما مجانی حساب میکنمBig Grin
چون اشنایی وگرنه نرخ من به صد دلاره:|||

ÐR.ÂĦØRÂ

دستتون درد نکنه ^_^
بعد چن جلسس .. ؟! .-.

دو جلسه کافیه..
از اونجا که بچه خوبیه یه ساعته میزاریم..

با تشکر دکتر اهورا جهانی دارنده مدرک فوق تخصص مخ زنی و روان درمانی و کرم ریختن از دانشگاه هاروارد:|
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ~Mahnaz~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²15

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان