امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفـتگـوی آزاد [ نسخـه ویژه مـدرسه ] :|

این لینکه چیه؟
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
(16-09-2014، 8:50)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینکه چیه؟

دان!
گفـتگـوی آزاد  [ نسخـه ویژه مـدرسه ] :| 120
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
نبود!لینک اون پست رپ بود!
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(16-09-2014، 8:53)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نبود!لینک اون پست رپ بود!

بابا جان اون پست خودم بود!!!

ارسال: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظی(:
گفـتگـوی آزاد  [ نسخـه ویژه مـدرسه ] :| 120
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
اه،اوکی!
اهنگ جدیده ی عرفانو شنیدی؟اسمشو یادم نیس-.-فقددگ دارمش-.-باحاله
(16-09-2014، 8:36)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 8:35)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 8:33)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 8:32)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 8:31)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزول هم اومد^.^دخی زشته^.^

خودشیفته‌ !! |:

._.

دخی زشته ی منی تو آ-.-

خودشیفته !! |:

D: اينقدر اینطوری اسکی نرو ! +ـ+ یاد چیز میوفتم !! O_O

الاغ دارم نازت میکنم-.-

چی؟
شما این طوری ناز میکنید ؟ .. .-.

عجب !! |:
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
فظظظ!

(16-09-2014، 9:02)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 8:36)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 8:35)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 8:33)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 8:32)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودشیفته‌ !! |:

._.

دخی زشته ی منی تو آ-.-

خودشیفته !! |:

D: اينقدر اینطوری اسکی نرو ! +ـ+ یاد چیز میوفتم !! O_O

الاغ دارم نازت میکنم-.-

چی؟
شما این طوری ناز میکنید ؟ .. .-.

عجب !! |:

مدلمه-.-

خدافظظظ!
=> بله !! |:
امیـــــــــرp336
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط CTG
سلام :|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان