امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(26-08-2014، 9:15)پرستو14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر آیدین
تو هم میشناسیش ایدنو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جای تعجب دارهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
آگهی
(26-08-2014، 9:12)ghjkl25 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:11)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس نزارید عجبا Dodgy
اجی ببخشید من گذاشتمUndecidedHeart
خواهش میکنم عزیزم چتروم خراب میشه براتون وگرنه برا من مشکلی پیش نمیادHeartAngel
(26-08-2014، 9:14)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (..*)
اواتارRolleyes
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط First Star ، Aiden Pearce
(26-08-2014، 9:14)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:11)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:09)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاین497
ظهر بخیر گرگ کوچولو ^___^

امضات چقد اغراق امیزه bathtime

(26-08-2014، 9:11)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودشیوا

درود مبینا جان:bighug:
شیواااااااااااااااا  فقط جواب سلام منو ندادیcryingcryingcryingcryingcryingcrying
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Mïņ̃†êR
(26-08-2014، 9:14)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:11)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:09)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاین497
ظهر بخیر گرگ کوچولو ^___^

امضات چقد اغراق امیزه bathtime

(26-08-2014، 9:11)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودشیوا

درود مبینا جان:bighug:

عوضش کنم ینی؟؟؟cry girl
آواتارت چقد خوجگلهp336
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 119
The music feels better

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(26-08-2014، 9:15)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:14)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:13)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

(26-08-2014، 9:12)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی از من خوشش نمیاد خر اصد *^_^* ! (:*

من خرم ؟ Undecided
Big GrinBig GrinBig Grin

عآره بآوآ تورو ک از همون اول دیدم فهمیدم خری *^_^* !
Dodgy
نه که ماشالله هموتون جز آدمایین Dodgy

ن من آدم نیستم *^_^*

من جوجو ام *^_^*

[ فک کنم در اثر استرس شروع مدارسه 0.0 ]

[ ب نظرتون خوب میشم !؟! 0.0 ]
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(26-08-2014، 9:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اواتارRolleyes

اینم مورد داره ؟ O_O
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(26-08-2014، 9:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:12)ghjkl25 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:11)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس نزارید عجبا Dodgy
اجی ببخشید من گذاشتمUndecidedHeart
خواهش میکنم عزیزم چتروم خراب میشه براتون وگرنه برا من مشکلی پیش نمیادHeartAngel
(26-08-2014، 9:14)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (..*)
اواتارRolleyes
دیگه نمیزارمHeart
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(26-08-2014، 9:16)ghjkl25 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 9:15)پرستو14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر آیدین

ها بابا این یک فضولیه Tongue
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
(26-08-2014، 9:15)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا ده دقیقست دارم به آواتارت نگاه مبکنم تازه فهمیدم چیهIdeaIdeaIdea

سره گرگه از بدن دختره خارج شده:cool:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
(26-08-2014، 9:16)ghjkl25 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر آیدین
 چیه به قیافم نمیخوره؟
real eyes                  realize                     real lies

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان