امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196

:|
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
آگهی
ب دو نفر ی کاری دادم .. انجامش ندادن ..

خودم گفتم انجامش بدم .. برید تو وبم ..

پست دوم رو بخونید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://the-evil-one.blogfa.com/

خدافس
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Navisa. ، First Star ، † αƖιєη †
(24-08-2014، 12:02)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 11:58)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کنسرت لیتو چه باحاله *^_________^* :|

ینی میشه منم برم یه روزی ؟ *^____________^*

من و تو پسر همسایه هامون میریم :V :|

-_-:|

سروش من خيليم اهل خونواده نيستم:|
مسئوليت ناپذيرم:/\
 سپاس شده توسط S R U H ، βΑllεяiηΑ♡ ، † αƖιєη †
(24-08-2014، 12:01)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 11:58)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اععع :|

همسر ؟ >_<

دیگه خونه رات نمیدم -_-* :|

آفرین :^

آ راسی رکی بیام پ.خ ؟ ^_^*

(24-08-2014، 11:59)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به کیانا یه دروغ خیلی بدی گفتم عذاب وجدان دارم

الان چیکار کنم؟ .___.*

نفس -___- تخلیه -____-
کار از این حرفا گذاشته

لامصب بدجور عذاب وجدانش شدیده :ngh:
 سپاس شده توسط First Star
(24-08-2014، 12:01)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 11:58)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 11:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 11:53)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هارهارهار:|
اگه ميتونى:>

رکسانا این شوهرتو ببر اونور -___-

جو گیر میشم روابط فامیلی یادم میره میدمش دست پلیس آآ ^_^ !

همسر ؟ >_<

برو خونه بابات:/\
من سره راهی اَم :V

ننه و بابا ندارم :V

مگه نمیدونی ؟ ^_^

(24-08-2014، 12:01)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همسر ؟ >_<

آفرین :^

آ راسی رکی بیام پ.خ ؟ ^_^*

ره ^_^*
 سپاس شده توسط First Star ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(24-08-2014، 12:02)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 11:58)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیمو هم بیاد ؟ (..*)

اون خودش اَ دور لیتو هَ ^_______^

عشقه این بشر -_- 3> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://gigpars.com/upload/ly9_49016cf63d0311e3b3a822000ae90304_8.jpg

تو کنسرتش ^_^
 سپاس شده توسط Navisa. ، † αƖιєη †
(24-08-2014، 12:04)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-:|

سروش من خيليم اهل خونواده نيستم:|
مسئوليت ناپذيرم:/\

اون دوتا بچه چی میگه ! |:
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(24-08-2014، 12:04)-__________- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب دو نفر ی کاری دادم .. انجامش ندادن ..

خودم گفتم انجامش بدم .. برید تو وبم ..

پست دوم رو بخونید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://the-evil-one.blogfa.com/

خدافس
از 3 ماه پیش قرار بود بمیری ..

(24-08-2014، 12:02)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون خرابه !

منو نگا |:

یکشون تاراست !

اون یکی رو نمیدونم

اینه :

کله ظهر چ وقت خوابیدنه ..

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
غزیه این چیه میان رو خودشون سطل اب یخ میریزن؟ :|
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
سلاااامBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط Navisa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان