امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ

(22-08-2014، 23:30)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولد تولد تولد

تولدت مبارك *^_^*

شيوا (:
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، hanie directioner
آگهی
(22-08-2014، 23:30)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولد تولد تولد

پارتی بگیریم ؟؟ :|
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، hanie directioner

تولد تولد تولد

تولد کیه بنفش؟؟؟Shy
گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ 76
 سپاس شده توسط hanie directioner ، Mïņ̃†êR
(22-08-2014، 23:28)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:24)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:22)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوخته خايم 

رشتي

يني تهديگ ميخوام ||:

اون اسی ک تو اصفهان دادی یادته ؟ :|

حسابی مارو بکن ..

.
.
.
.
.
"حساب مارو بکن" ب لهجه اصفهونی =))

خیلی خندیدم !
سارا سفت تر D:

واي من هنو دارم ميخندم \:
چون من چرت و پرت میگم و تو میخندی ^_^

عقاید یک دلقکو خوندی ؟ :|

یک عقایدی داره ک نگو .________.

باحال بود .. جایزه نوبلم برده ! یکم فکر میخواد حرفاش !

(22-08-2014، 23:29)sorena_77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:28)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:20)sorena_77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:18)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:16)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هيچي تنهايي نميشه (#..)

گه نخور .. تو این دوره زمونه بهترینه =))
چه باکلاس (:
کجاس کلاس داشت دقیقن ؟ :|
بیخیال به مخت فشار نیار آذیت میشی (:
باش ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، sorena_77
تولد کیه؟
گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ 76
 سپاس شده توسط hanie directioner
گربم خورو پف ميكنه |:

هعي -_-
 سپاس شده توسط hanie directioner
مرسی bathtime

برم لالا 157f
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، hanie directioner ، Jack Daniel'ѕ ، Magical Girl
(22-08-2014، 23:31)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:13)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:08)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا-__-!

با منه ؟ ._.

با منی ؟ ._____.

.___. :|

عکس داری؟برا امضا؟ .-.
اینجا ندارم ..بعدن میدم بت
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(22-08-2014، 23:33)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:28)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:24)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 23:22)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوخته خايم 

رشتي

يني تهديگ ميخوام ||:

اون اسی ک تو اصفهان دادی یادته ؟ :|

حسابی مارو بکن ..

.
.
.
.
.
"حساب مارو بکن" ب لهجه اصفهونی =))

خیلی خندیدم !
سارا سفت تر D:

واي من هنو دارم ميخندم \:
چون من چرت و پرت میگم و تو میخندی ^_^

عقاید یک دلقکو خوندی ؟ :|

یک عقایدی داره ک نگو .________.

باحال بود .. جایزه نوبلم برده ! یکم فکر میخواد حرفاش !
^_^*

نچ \:

واقعا؟.-.

هوممم *—*
 سپاس شده توسط Magical Girl
یهو رفتم ببخش فاطی :|
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، hanie directioner

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان