امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ

(22-08-2014، 22:43)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـآم به اونآیی که دوسشون دارم ^ــ^
:||

سلــامـــ ((:

الــبــته عــاشقمــی ^ـ^
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=642
(22-08-2014، 22:44)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:41)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تازه مُتولدینُ دیدم :| امروز تولد شیوا بود ؟ ._.* ..
(22-08-2014، 22:40)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ghazal?,,..

بله ؟ ..

hano az dastam narahati.-.
on ghaziya ro faromosh kon
vali dossimon sare jashe
bashe:-|

:| ..
نوشيكا آواتارتو عوض كن ||:
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(22-08-2014، 22:46)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:43)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

manam dos dari aya o_O

age dos dari aleyke slm age ham na zaye shodam dg

عـآره تو پسر خوبی اصدی ^0^

(22-08-2014، 22:45)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

غزل ^ــــ^

(22-08-2014، 22:45)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جمع ميبندي؟

مگه فقط من نيستم؟؟cry girl
|:

:|

چرا فقد تویی خب .. !

(22-08-2014، 22:46)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلــامـــ ((:

الــبــته عــاشقمــی ^ـ^
اوممم .. راس میگه ._.
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، βΑllεяiηΑ♡
(22-08-2014، 22:48)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشيكا آواتارتو عوض كن ||:

آرـه کــردمــ ||:
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
خوبی؟~~>مهناز
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
مهناز متو یادته ؟*-_-
گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ 66
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(22-08-2014، 22:46)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=642
(22-08-2014، 22:44)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:41)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تازه مُتولدینُ دیدم :| امروز تولد شیوا بود ؟ ._.* ..
(22-08-2014، 22:40)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ghazal?,,..

بله ؟ ..

hano az dastam narahati.-.
on ghaziya ro faromosh kon
vali dossimon sare jashe
bashe:-|

:| ..

hala lal nashoo
j mano bede :-\

http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=92783

هاها هاها ها ها ها

||:

غزل
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، ( lιεβ )
(22-08-2014، 22:44)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:37)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:36)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:35)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حلال زاده -_-

خوبه ی اشنا پیدا کردم ._.

گوشيت چ مرگشه ¿||:

صـ خ از ح نداره ؟؟-_-
چی چی ؟ :////
باو گوشیم گم و گوره فلن .. منم از ی گوشی کهنه استفاده میکنم فلن :| اینم هی روشن خاموش میشه .. اس هم نمیگیره ! وضش خرابه کلن :|
فرض كن ح داشت منو با چنين گوشي اي فوش كش ميكرد ||:

فقط اس ميگرفت فارسي هم نداشت شارژش هم تموم شد

كلا همه چي دست به دست هم دادن تا منو بد بخت كنن

اهم|:

ص خبري از ح نداره ؟؟-_-

من با ص در ارتباط نیسم .. ینی با هیشکی نیسم ... میگم که .. گوشی ریده :|
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان