امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(12-08-2014، 3:23)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبینــا ... |: عکسشو دیدمـ [عکس واقعـی /:]

باور نکن عشقه پریا D: ..

عکس یکی دیگ بوده ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ըoφsիīkα
آگهی
(12-08-2014، 3:22)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:19)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:17)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:14)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی امیر تو زندگیمون دیدیم ل**ی -_____- اییییییش

حتما امیر ۳۰۳ ::/

اه اه اه گنده دماغ ترین پسریه که دیدمDodgy
لیسته دوستاشو دیدی؟
همشون مدیرنUndecided

جالب اینجاس همه ی دخترای فلشو تجربه کرده ((((((=

بعله بنده پریشب باهاش س*س چت رو تجربه کردم بعد بهم گفه عکسه اونجوریت رو برام سند کن منم گفتم برو برای هوس بزیات یکی دیگه رو پیدا کم
هیچی دیگه دهنشو آسفالت کردم و برگشتمBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 118

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیا عکس فامیلش نیست ..

تو فیسبوک از این عکسا پره ..

چرته..!
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ըoφsիīkα
پریا اونی که بت نشون داد مشخصاتشو بگو
چشاش رنگی بود؟
موهاش مشکی صاف بود؟
تپل بود یکم؟
درکل خوشگل بود؟
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، Dead Silence
عکسه خودش و دوسـاش نمیدونمـ تینـا .ـ.

اون سرویسـت کرده حانیه ... هع |:
 سپاس شده توسط Dead Silence
(12-08-2014، 3:26)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:22)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:19)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:17)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:14)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی امیر تو زندگیمون دیدیم ل**ی -_____- اییییییش

حتما امیر ۳۰۳ ::/

اه اه اه گنده دماغ ترین پسریه که دیدمDodgy
لیسته دوستاشو دیدی؟
همشون مدیرنUndecided

جالب اینجاس همه ی دخترای فلشو تجربه کرده ((((((=

بعله بنده پریشب باهاش س*س چت رو تجربه کردم بعد بهم گفه عکسه اونجوریت رو برام سند کن منم گفتم برو برای هوس بزیات یکی دیگه رو پیدا کم
هیچی دیگه دهنشو آسفالت کردم و برگشتمBig Grin

تو رو چ ب چیز چت |:

برو کیف و کفش مدرستو بگیر ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، ~KiAηA~
کیانا میفرستم برات ...
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
هومم،راس میگی تینا\:ایدی لاین پسررو دارم،عکسش همین نیس ولی همین ادمه،ینی دروغه؟
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ըoφsիīkα
(12-08-2014، 3:29)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسه خودش و دوسـاش نمیدونمـ تینـا .ـ.

اون سرویسـت کرده حانیه ... هع |:

از کجا میدونیکه قضاوت میکنی؟crying

سپاس شده توسط ~KiAηA~
رک میگمـ ... از اونجایی که خودتو بی ارزش میکنی بش میگی خاص بودن |:
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، Dead Silence ، hanie directioner

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان