امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(11-08-2014، 21:45)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمتون ندا هست؟؟؟؟؟؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]SomeOne ×
[/b]

شهرام شهرام*0_0*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Mason ، Y.a.S.a.M.i.N ، الیکا0 ، an idiot ، † αƖιєη †
آگهی
(11-08-2014، 21:45)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمتون ندا هست؟؟؟؟؟؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]SomeOne ×
[/b]

اسم من همه چی هس ..

رزی ندا شهرام ..

هر کدومو خواسی بگو گوگولی :>
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N ، الیکا0 ، an idiot ، † αƖιєη † ، Mïņ̃†êR
(11-08-2014، 21:41)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:39)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:37)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:33)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم !
الآن میزنم یکی رو نا کآر میکنم !!Confuseds32:Confuseds32:

اگه منظورت منم تروخدا بمون ..

نه منظورم کُلی بودConfuseds32:
شمآ نگرفتی منظور رو !
کلی ؟ همه رو یه نفر حساب میکنی ؟ .-.

عآغا یکی از بین  همه رو !!384
 سپاس شده توسط الیکا0
چه طوره؟؟
راجع به قالبش باس بگم دارم دنبال قالب میگردماااااااااااااااااااااااااااااا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://shahrefalika.avablog.ir/
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
 سپاس شده توسط an idiot
بدرود
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، الیکا0 ، [ niki ] ، an idiot ، † αƖιєη † ، Mïņ̃†êR ، Dead Silence
شيوا يه بلاي به سرم اومد -_-

دستم يه چيزيش شد-_-*
 سپاس شده توسط الیکا0 ، Mïņ̃†êR
:| ..

من حوصلم پرید :| ..
 سپاس شده توسط الیکا0
شیوا...Dodgy

فعلا
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 42
The music feels better
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 42

سپاس شده توسط Dead Silence ، Mïņ̃†êR ، الیکا0
(11-08-2014، 21:39)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داره زمان ماضی رو میگه گوگولی :|
پولدار بودن ؟ :|

تا کاری نکنی که پول نداری تو بازی ! ._.

باید بری کار کنی ! :|

(11-08-2014، 21:39)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رو از کجا اوردین؟Huh
خودم عکسارو موقعی که بازی میکردم گرفتم !

این بازیش با همه ی جی تی ای ها فرق داره !

جی تی ای های بقیه باید مرحله بری تا شهرا باز بشه !

ولی اینی که دارم همه شهراش بازه + 5000 تا پول داره + تفنگ و ارپیجی و همه رو از همون اول داره !

نیگا :

http://8pic.ir/images/yylur2sh3h60j1pea2tq.png
http://8pic.ir/images/sq3rm0pbs1xzsovsp6gw.png
http://8pic.ir/images/clius3cm4k8egwnnwx58.png
http://8pic.ir/images/hymqbpf95eocqr712bvo.png

البته دیگه بازی نمیکنم ... واسه خیلی وقت پیشه ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N ، Mason ، الیکا0
نتم قطع شده بود .__.

(11-08-2014، 21:34)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی داره ازت خوشم میاد :v

یعنی میای خاستگاریم ؟ ._.

دعا هام مستجاب شدن :| ..

خدایا شکرت .____. !

:|

(11-08-2014، 21:35)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود راستی رو درصدین!به دوستانتون خبر بدین

بچه رو من رو درصدم :v .. |:

(11-08-2014، 21:37)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما بخشیده شدی وگرنه االان محروم بودیDodgyAngel

محروم بودم ؟ 0_0 .. |:
 سپاس شده توسط الیکا0 ، βΑllεяiηΑ♡ ، امیررضا* ، Mason

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان