امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

هوووووووووووراااااااااااااااااااااااااا
به هدفم رسید.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، hidden ninja ، Mïņ̃†êR ، [ niki ] ، Jack Daniel'ѕ ، Y.a.S.a.M.i.N ، an idiot
آگهی
(11-08-2014، 21:43)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به فرزندان خود علاه بر شنا و تیراندازی پرش از هواپیمای در حال سقوط و چتر بازی را نیز آموزش بدهید...UndecidedUndecidedUndecided
وای خدا....
سه ماه دیگه برا سربازی باید برم تیپ هوابرد شیراز!
 سپاس شده توسط الیکا0 ، saeedrajabzade
(11-08-2014، 21:43)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوای لامصب من به پستای تو که سپاس دادم .. ینی خیلی خری :|

باشه منم الکی گفتم25r30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Mason ، الیکا0 ، امیررضا* ، an idiot
اسمتون ندا هست؟؟؟؟؟؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]SomeOne ×
[/b]
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، βΑllεяiηΑ♡ ، Mason ، an idiot
(11-08-2014، 21:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:41)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:39)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:38)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيكي ؟!

بيا من و توام يكم زر بزنيم ^_________________^

چی بگیم !؟! \:

هرچي *^0^*

شب ... *0_0*

25r30 هنو به نتيجه نرسيدي ؟!
 سپاس شده توسط الیکا0
(11-08-2014، 21:42)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:40)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:36)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:33)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:30)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!
موضوع جدید برا بحث نداری؟؟
نه ته کشیده Sad
یکی بزن دوهمی یه بحثی بزنیم به بدن...
ممل ومحسنم که پایه ثابتن Smile

من هر بحثی باشه هستم
محسن سرش داغه
ولی هیچکاک منطقیه
از افکارش خوشم میاد
مام هستیم...
مام ی زمانی مث محسن جوون بودیمو زود جوش...
درست میشه
هیچکاک آره! از منطقش خوشم میاد خیلی تو 90 درصد مسائل کاملا هم عقیده ایم...

(11-08-2014، 21:37)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
شیوا از کجا میفهمین یه کاربر با یه نام کاربری دیگم اومده؟؟!!!!!
از یجاییAngelBig Grin
آی پیp336

تعصب راه به جایی نمیبره
منطق همه چیزه
ما یه سری چیزا دیدیم که اینیم!!
شمام منطقی هستی ولی متعصب رو عقایدتی!!
اوهوم به شدت با جمله دومت موافق یعنی بشدتااااا

نمیدونم شاید شایدم نه :/
هیشکی کامل نیست، همینکه به جلو حرکت کنیم و عقب گرد نکنیم خودش خیلی
برم شام داداش
فعلا
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 41
The music feels better
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 41

سپاس شده توسط الیکا0
(11-08-2014، 21:45)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:43)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوای لامصب من به پستای تو که سپاس دادم .. ینی خیلی خری :|

باشه منم الکی گفتم25r30

تازگیا خیلی زودباور شدما ! باید شکاک شم :|||
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، امیررضا* ، Mïņ̃†êR ، الیکا0 ، an idiot
شیوا لایک نه ... سپاس Dodgy
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N ، الیکا0
امبررضا

خو كيبورد مشكل داره D:
 سپاس شده توسط امیررضا* ، Mïņ̃†êR ، الیکا0
(11-08-2014، 21:45)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:41)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:39)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:38)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيكي ؟!

بيا من و توام يكم زر بزنيم ^_________________^

چی بگیم !؟! \:

هرچي *^0^*

شب ... *0_0*

25r30 هنو به نتيجه نرسيدي ؟!

ن لامصب .-.
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط الیکا0

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان