امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

توجیه شد تو خصوصی bathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، βΑllεяiηΑ♡
آگهی
خو گفتي قشنگه گوش بديد منم گوش دادم .-.

الان يادم نيست چي بود -_-
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Mïņ̃†êR
(11-08-2014، 20:27)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا اسپم پاک کن اسپممی پاکی؟-__-
ولی خدایی کسی اسپم میده رادار های شیوا سوت مییکشه Big Grin
ن شیوا؟Tongue

هعی از دست شماهاbathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، βΑllεяiηΑ♡
مامانم رف گف غذا درس کن،اومدیم شام بخوریم،من هنو هیچ غلطی نکردم|:
حالا چه کنم؟
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، mahdi0191 ، Mïņ̃†êR
(11-08-2014، 20:30)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو گفتي قشنگه گوش بديد منم گوش دادم .-.

الان يادم نيست چي بود -_-

من گفتم:|؟

آهنگ پروفایلم بود؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
اره خودت گفتي .-.

نه اين نبود |:
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Mïņ̃†êR
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@H!V$ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
dokhtare bala ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mahdi0191 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
××HappY GirL×× 7
کاربر پنهان kaffe2
Channel
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، AMIR.MJ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Jack Daniel'ѕ
(11-08-2014، 20:31)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چه کنم؟

با سیب زمینی کتلت درست کنBig Grin

(11-08-2014، 20:33)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@H!V$ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
dokhtare bala ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mahdi0191 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
××HappY GirL×× 7
کاربر پنهان kaffe2

این کار برخلاف قوانینهBig Grin

شیوا امید وارم گزارشو خنوده باشیSmile
 سپاس شده توسط f_ck you ((:
(11-08-2014، 20:31)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چه کنم؟

سریع بردار برنج بزار با تن ماهیBig Grin
یا هم برنج و مرغ درست کن کلا 1 ساعت زمان میره
وقت داریUndecided ؟
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 12

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 12
(11-08-2014، 20:32)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خودت گفتي .-.

نه اين نبود |:

ن میگم رو پروفم بود؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان