امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2

(07-08-2014، 17:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهنگ پروفایلم رو دوس میدارم :|

پ.خ جـواب بــده -_-

.-.
 سپاس شده توسط First Star
آگهی
(07-08-2014، 17:23)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 17:20)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دارم بستنی میخورمBig Grin
چن سالته راستی آیسان؟

مامانم بستنی نخرید ._.

25 .-.

(07-08-2014، 17:20)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم بستنی میخورم :| !

امشب هم میخوام برم ساندویچ بخورم :v

ما دیشب پیتزا و سیب زمینی و بال سخاری از پرپروک خریدیم خوردیم :v !

:|

الکی نگوووو 25?????
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 72
(07-08-2014، 17:20)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 17:19)SooKooT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 17:17)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 17:15)SooKooT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

age kasi has behafe man hastama:|

منم هستمم
khobi shoma?

بله شما خوفیــــ
خانواده خوفنــــــ
دیگ چ خبراـــِـ
bale
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-08-2014، 17:21)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بازم اعلام حضورم ميكنم:|

از نگار چه خبر میاد هنوز؟؟ :|
 سپاس شده توسط eɴιɢмαтιc
نقل قول:
شما SOROU$H هستی درس نگفتم ؟ حالا کارت شارژو رد کن بیاد
ای جـــــــان ^_^ 

:| ..
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ըoφsիīkα ، First Star ، Mohammad 77
(07-08-2014، 17:24)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من میدونین کیم !؟!؟
وارد کننده مواد لازم ؟ D: 

-_- ..

تو هم جایگزین مریم مقدس بودی !؟!؟
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، melodi+
(07-08-2014، 17:24)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 17:23)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 17:21)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
استغفرالله بابا جلو حاج آقا زشته ._.*
حاج عاقا شخص ارتباطی با خدا و مریم مقدسه ._.* ..

من میدونین کیم !؟!؟

اگه بگین جایزه داره ....

هزار تومن شارژ !

شما   SOROU$H هستی درس نگفتم ؟ حالا کارت شارژو رد کن بیاد
اسم من سروشه فهمیدی که ؟ :>
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، S R U H
(07-08-2014، 17:26)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
ای جـــــــان ^_^ 

:| ..

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(07-08-2014، 17:24)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 17:23)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 17:21)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
استغفرالله بابا جلو حاج آقا زشته ._.*
حاج عاقا شخص ارتباطی با خدا و مریم مقدسه ._.* ..

من میدونین کیم !؟!؟

اگه بگین جایزه داره ....

هزار تومن شارژ !

ای جون |:

شما کلاس چندمی عمو !؟!؟
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط First Star
(07-08-2014، 17:24)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرتون دنیا با ما چن چن میشه ؟ :<

اون 10 ما 0 :|||

(07-08-2014، 17:25)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ.خ جـواب بــده -_-

.-.

چیز خاصی تو پ.خ نگفتی :/
 سپاس شده توسط Mason ، ըoφsիīkα ، S R U H

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان