امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ

(18-07-2014، 11:22)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:19)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:18)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:15)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|=...

اسپم ندهید دفعه بعد اخطارBig Grin
جون من اخطار بده شیوا *-*

چند درصد میخوای؟Big Grin
مهم نیس چند درصده
فقط اخطار بده
لطفا *-*
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
(18-07-2014، 11:23)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:21)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:20)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:13)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جی تی ای هس ورژنش جدیده ..

نمی دونم کدومه ..

ولی داشتمش ..

چون خیلی حجم گرفته بود پاکش کردم ..

یعنی +18 هاشم کاملـــا واقعی بود O_O

من هرروز میرفتم عیاشی :V

من یه هفته تو مرحله 1 بودم .. فقط میرفتم عیاشی :|

منم مثه تو:/\
والا
کی حوصله مرحله رو داره?Big Grin

والا :V

من درصورتی مرحله هارو رد میکردم که .. وقتی پول نداشت به دخترا بده .. مرحله هارو میرفتم که پول بگیره :| گاهی اوغات هم ادم میکشتم مخصوصا رانده تاکسی تا پول جمع کنه :|

ادم کشتنم خودش مرحله ایه :|

من gta ivدارم مرحله اول می ری پارتی 
مرحله دومم می ری پارتی و از گار های +25 می کنی خیلی بد بود :4fv:

تو چشاتو بگير...

خود به خود باز می شد چشمام Big Grin
می تونستم رد کنم ولی نمی دونم چرا رد نکردم Big Grin
خیلی بد حالا خدارو شکر که گرافیکش خیلی بالا نبود gta v خیلی طبیعیه Big Grin
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ 185
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(18-07-2014، 11:22)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:20)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:18)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:16)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=83053&buddies=1

چه اواتارى جون ميده واسه پسى Big Grin

اصلا خودش داره میگه بیا پسی بزنBig GrinBig GrinBig Grin

گردنش ميشکنه ...
2i8d
(18-07-2014، 11:19)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی
وطن فروش...

چه وطنی که مردمش به آدم کشتن در بازی ها عشق می ورزند و زبانشان آمیخته به عربیست Big Grin
خوبى على؟

:|
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
(18-07-2014، 11:22)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:20)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:17)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام شیوا و نیکیBig Grin
سلام اهورا و نیکیBig Grin
(18-07-2014، 11:18)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاینpill

سلام
آواتارت چقدر خوشگله*_*
فدات نظر لطفتهAngel

چطوری شیوا?(:
یه لحظه فک کردم اواتارت خودتی:/\

خوبم نظری ندارم خودم نیستم اما خیلی نزدیک است وشباهت فروان ماله نزدیکان است
Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
(18-07-2014، 11:23)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:21)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:20)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:13)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جی تی ای هس ورژنش جدیده ..

نمی دونم کدومه ..

ولی داشتمش ..

چون خیلی حجم گرفته بود پاکش کردم ..

یعنی +18 هاشم کاملـــا واقعی بود O_O

من هرروز میرفتم عیاشی :V

من یه هفته تو مرحله 1 بودم .. فقط میرفتم عیاشی :|

والا

من درصورتی مرحله هارو رد میکردم که .. وقتی پول نداشت به دخترا بده .. مرحله هارو میرفتم که پول بگیره :| گاهی اوغات هم ادم میکشتم مخصوصا رانده تاکسی تا پول جمع کنه :|

رو جلد بازی بیخودی نزدن+18|:

بعضی از بازی اکشن هستن به عنوان مثال بازی .....
نمی دونم 
ولی توی ترینر می نویسه چرا +18 هست من ترینر این بازی رو ندیدم ولی اون روز خیلی باحالل بود نتونستم بخوابم فقط داشتم اوق می زدم Big Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، MOHSENEBRAHIMI
(18-07-2014، 11:23)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:20)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:18)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:16)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=83053&buddies=1

چه اواتارى جون ميده واسه پسى Big Grin

اصلا خودش داره میگه بیا پسی بزنBig GrinBig GrinBig Grin

گردنش ميشکنه ...
2i8d
(18-07-2014، 11:19)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی
وطن فروش...

نه دیگه بلد نیستی

باید با لطافت و کمال احساسات پسی بزنی یجوری که دفعه بعدم خودش بیاد بگه پسی بزنShy
از اونا که دردر داره صدا نداره يا اونا که صدا داره درد نداره؟
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
(18-07-2014، 11:26)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:22)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:20)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:17)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام شیوا و نیکیBig Grin
سلام اهورا و نیکیBig Grin
(18-07-2014، 11:18)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاینpill

سلام
آواتارت چقدر خوشگله*_*
فدات نظر لطفتهAngel

چطوری شیوا?(:
یه لحظه فک کردم اواتارت خودتی:/\

خوبم نظری ندارم خودم نیستم اما خیلی نزدیک است وشباهت فروان ماله نزدیکان است
Big Grin
عجب!
حالا این اواتارت کیه?Big Grin
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(18-07-2014، 11:23)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:22)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:19)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:18)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:15)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|=...

اسپم ندهید دفعه بعد اخطارBig Grin
جون من اخطار بده شیوا *-*

چند درصد میخوای؟Big Grin
مهم نیس چند درصده
فقط اخطار بده
لطفا *-*
نمیدهم باشد که رستگار شویBig Grin
Channel
 سپاس شده توسط [ niki ]
(18-07-2014، 11:25)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبى على؟

:|

آره =)

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(18-07-2014، 11:27)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 11:23)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا

رو جلد بازی بیخودی نزدن+18|:

بعضی از بازی اکشن هستن به عنوان مثال بازی .....
نمی دونم 
ولی توی ترینر می نویسه چرا +18 هست من ترینر این بازی رو ندیدم ولی اون روز خیلی باحالل بود نتونستم بخوابم فقط داشتم اوق می زدم Big Grin

اون بازیای اکشن بخاطر صحنه ها خشونت امیزه
ولی جی تی ای عذر شرعی داره-_-
بله!Angel
 سپاس شده توسط Aiden Pearce

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان