امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝

(21-06-2014، 13:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی زمان مُسابقه ی آواتار بود ! :|

میشه من مُسابقه ی آواتار برگزار کنم عرفان ؟ ._.

جایزشم باید خودت بدی oO
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(21-06-2014، 13:57)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:56)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:55)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:50)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:48)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـــر عــر نکن (: فارسی بحرف =|

احتـرآمـه خودتو نگـه دار..!من رو ملّیتم حسّـآسم..!Dodgy

لـــــــــــــــآ قــــــد قــــــــــــــــد :V

خوب شد پاتو گذاشتی تو گفت وگو ی آزاد یه چـآر تا تیکه یاد بگیری نمونـی رو زمین..!
اونــی که قـد قـد میکنه یه نسبتِ خوبـی باهات داره..!
|:
مـــن با تو هیچ نسبتی ندارم LO0O0O0O0O0L
[/quote]

عمّتـه..!|:

میخــوای آدرس بدم بـرو ازت تست بگیرن..!ممکنه بری مدرسه ی استثنایی هـآ..!

میدونــی چـرآ..؟؟؟! چون نمیفهمــی من چـی میگم..!
(21-06-2014، 13:57)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر ببند گاله قشنگو..!
|:
کـــــی با تو بود |: هر وخ اسمتو بردن بیا وسط عر عر کن |:
پری جونم؟ ^_^
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
آیسان ^_^ :|

فاطی کوش .-. ؟!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby
(21-06-2014، 13:59)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:58)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:55)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:54)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:53)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاستیل من فکر کردم از تهه قلبت داری سپاس میزنی ([sup].. [/sup])
جون:|؟

تنها سپاسی که از ته قلب بود...

همون چیزی که به آیتین گفتی...

همون بود....

خلاص:|

بقیش تجاری بود:V

جیغغ|:

آیسان رضا عاشق عرفون شده|:
این کارا یعنی چی؟

هیچیcry girl

ببخشید ببخشید ـ_ـ*

جذبه رو حال کنید!
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(21-06-2014، 13:59)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی زمان مُسابقه ی آواتار بود ! :|

میشه من مُسابقه ی آواتار برگزار کنم عرفان ؟ ._.

جایزشم باید خودت بدی oO

خو نه ! :| من برگزار نمیکنم ._.

(21-06-2014، 14:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان ^_^ :|

فاطی کوش .-. ؟!

نمیدونم .. !

من خودم همین دیشب اومده بودم ! از چیزی خبر ندارم !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 124
 سپاس شده توسط ERF@N ، Brooklyn Baby ، First Star
(21-06-2014، 14:00)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:57)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر ببند گاله قشنگو..!
|:
کـــــی با تو بود |: هر وخ اسمتو بردن بیا وسط عر عر کن |:

تو "مآ مآ" میکنی کافیه .. ! =)
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
پوووووووووووووووف

هرجا میریم دعواست ادم باشید Dodgy
(21-06-2014، 14:00)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:59)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:58)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:55)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:54)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون:|؟

تنها سپاسی که از ته قلب بود...

همون چیزی که به آیتین گفتی...

همون بود....

خلاص:|

بقیش تجاری بود:V

جیغغ|:

آیسان رضا عاشق عرفون شده|:
این کارا یعنی چی؟

هیچیcry girl

ببخشید ببخشید ـ_ـ*

جذبه رو حال کنید!

برو بابا فیلم بازی کردم دلخوش شی*-_-*
 سپاس شده توسط ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان