امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝

ساعت 8 خوابیدم 11 پا شدم :|
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ☆รคђคг★ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
کسی اشنا نیستUndecided
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 75 
 سپاس شده توسط Wanton
(21-06-2014، 11:07)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعت 11 خوابیدم 11 پا شدم:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ღSηow Princessღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(21-06-2014، 11:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:05)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:00)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موندم بین متال و محلی کودومو گوش کنم .___.

تو باید موسیقی گرانبهای طبل گوش کنی .__.
:|؟

تناسب رو حال کنید:|
خیلـی دوس دارم برای یه بار هم که شده سرتــو بذارم زیرِ تریلــی..!*^_^*
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
خیلی این کلیپه رو دوست میدارم نیگا کُنید ._.*

Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 75
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
من ساعت 5 خوابیدم 6 پاشدم

⊙____⊙
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 75
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(21-06-2014، 11:07)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سآعتهـ 6خوآبیدم 9پآشدم:|
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(21-06-2014، 11:09)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:05)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:00)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موندم بین متال و محلی کودومو گوش کنم .___.

تو باید موسیقی گرانبهای طبل گوش کنی .__.
:|؟

تناسب رو حال کنید:|
خیلـی دوس دارم برای یه بار هم که شده سرتــو بذارم زیرِ تریلــی..!*^_^*
عقیده تارا و آوا هم همینه:|

البته اونا دوست دارن بنم کنن:| :V

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(21-06-2014، 11:05)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:02)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:02)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جونم آیسان ؟!

خوبی ؟!

دلم واست تنگ شده بود ..
کاشکی بودی تا یه سری اتفاقا نمی افتاد !
** میخوره:|

هیچی هم نشد:V

فقط فاطی مدیر نشد=))))))

تصحیح میکنم
من و فاطی افتخار مدیریت ندادیم:VBig Grin
براي خودت اسفند دود كن
چشم نخوري -___-
 سپاس شده توسط ☆รคђคг★ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(21-06-2014، 11:10)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقیده تارا و آوا هم همینه:|

البته اونا دوست دارن بنم کنن:| :V

منم که میخوام کلاً اکانتتو پاک کنم .___.
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Δ.н.ο.υ.я.Δ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان