امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

سلآم سلآم سلآم سلآم ^_^
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ERF@N ، ☆★ super star★☆
آگهی
یه فوتبال قدیمى رو دیدم که دوباره گزارشش کرده بودن،گزارشگره میگفت:
حااالا، مرحوم سیروس قایقران ،خود مرحووووووم ، تک به تک با دروازه بان...
گــفـتگـوے آزاد 146 130
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mason ، F A R ! N ، RedSparrow
(18-06-2014، 23:09)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیم ../
هوی عرفان
سلام :|
(18-06-2014، 23:08)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی دوتا عرفان داریم! من نبودم!

منو میگه ها من
پ ن پ کارتن خواب تو خیابونو میگه :|
گــفـتگـوے آزاد 146 130

سپاس شده توسط ERF@N
(18-06-2014، 23:10)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:09)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:08)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:06)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـــرفـآن ی چیز بگم.............؟؟؟؟؟؟!

u can

الیکـآ0..عارفس..!|:

{ایمـآن..}

گفتم که بالاخره بشناسیش..!Angel

چه بی سلیقه! اصلا چه کج سلیقه!
منظورتون اسممه؟؟

نه ایمانو میگم چه بی سلیقه و کج سلیقست
 سپاس شده توسط ERF@N
(18-06-2014، 23:10)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:09)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:08)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:06)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـــرفـآن ی چیز بگم.............؟؟؟؟؟؟!

u can

الیکـآ0..عارفس..!|:

{ایمـآن..}

منظورتون اسممه؟؟

نه اصلا منظوری نداشت..!Angel
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
اعلام وجود .__.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
سلام ._.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mason ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
مختاب؟-_____-
(18-06-2014، 23:10)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:09)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سوپر استار
بچه ها چرا اضلا به من توجه نمیکنین؟؟؟cryingcryingcrying

عشق منــی..تـو..!

من فخرالزمـآن هستم..!یادت که نرفته.؟!Wink
پریا!!!!!!!!!!!!!!

میگما موضوع چیه؟؟؟
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
(18-06-2014، 23:12)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

u can

الیکـآ0..عارفس..!|:

{ایمـآن..}

منظورتون اسممه؟؟

نه ایمانو میگم چه بی سلیقه و کج سلیقست

عرفان..!اِ...یه لحظه سکوت کن..!ببین میتونی بهم بندازی مردمو..؟!@__@
 سپاس شده توسط ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 90 مهمان