امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 15:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:21)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان اول شدم حالم خوب شد:V

شما یک پیام خصوصی خوانده نشده دارید از ♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ با موضوع من شما را به لیست دوستان خود اضافه کرده ام :|

?!!

(18-06-2014، 15:21)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس:|

میدونم ما خیلی بی احساسیم ):

نرو رژی cry girl
بشیم گفتوگویه شمارو بخونم؟:||
آگهی
بحث چیه؟؟؟
(18-06-2014، 15:24)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:23)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اندفه ک دیگ اول نشدم مرض .-.

نکبت RolleyesRolleyes

من تو لیستت نیستم ! >.<

غلط کردم .-.

منو نخور *-*

الان اضافت میکنم ._.
 سپاس شده توسط Dead Silence
(18-06-2014، 15:22)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:21)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر زنت اومد(:دوروز نبودم چی کار کردی؟

:|
امیر مگه اینو طلاق ندادی ؟ :|

تو به خیالش باش تا پیر شی گلم...یه بارم من خواستم اون نداشت (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[× I NᴇEᴅ Yᴏᴜ ×]

گمشید بازدید کنید :| سپاس هم بدید -_-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ ~ مــלּ دخــتـــَرَمـــ ... ~ ]

نامردید اگ نرید -_-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، T A R A ، Av!Sh@ 1D ، #marya#
رژی عخشولم^____________________________^

خوبی تُ؟

ببخشید پ.خ ندادم/:

چ خبر؟؟(:
(18-06-2014، 15:24)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:19)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:18)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:16)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخست-_-

خفه شو اول خودمم .-.
تارا دهنت:|

دو ساعته دارم پروفت رو ریلود میکنم....

زل زدی به افراد آنلاین:|
واقعا ؟._.
به تو چه پشه؟! ._.
(18-06-2014، 15:20)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:18)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:12)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب .. سلـآم (:

فاطی ^__^

تـــــــــــآآآآرآ ^ــــــــــــ^

عخشــــم dلـــم برات تنg شـــــdه بـــــوd (;

تـآرآ ببیــــن ..

مــن Dیـه غــریبه شـdم -ــــــــ-

فاطی ^_____^

منم خب .__.

گو خوردی .-.
تارا انقد از این حرفا نزن تو گ. آ مدیری دفعه بعد بهت اخطار میدما -___-
نفره پنجاهم
 سپاس شده توسط Av!Sh@ 1D ، Mᴏsᴇs ، Aiden Pearce ، Dead Silence
(18-06-2014، 15:26)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:22)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:21)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر زنت اومد(:دوروز نبودم چی کار کردی؟

امیر مگه اینو طلاق ندادی ؟ :|

تو به خیالش باش تا پیر شی گلم...یه بارم من خواستم اون نداشت (:

بهت اجازه میدم خفه شی تا نزدم خـون بالا بیاری (: !
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
(18-06-2014، 15:25)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:23)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:22)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:19)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کــــی سروشو محروم کرد |:

فک کنم ایمـآن یا آوا |: .. !

منم به نظرم یکی از مدیرا محروم کرد

خودت تنهایی ب این نتیجه رسیدی یا کسیم کمکت کرد ؟! |:

نه من از هیچ کسی کمک نگرفتم حدس زدم
گــفـتگـوے آزاد 146 5
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان