امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

درود .-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 166
 سپاس شده توسط Wanton ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، RedSparrow ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، šhεïdα ، Roxanna ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ღSηow Princessღ ، † αƖιєη †
آگهی
(15-06-2014، 23:01)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:57)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود .________.

هندوراس vs فرانسه رو چند زدین؟

من زدم 3 هیچ فرانسه!

دوماد ؟! .-.

پریا این دومادمونه -_-

دوماد ، پریا :|

پریا ، دوماد : /

میشناسم..!/:

(15-06-2014، 23:02)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:59)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حامله ای ؟! :|

لادن فکر نکنی اینجا چـآر تا پسر نشسته ها..!Dodgy

حالا بعدن میگم..!=_-

پـدره محترمه امروز کـآرنامه گرفتـه..!-_-
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، šhεïdα
مهی:|
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، šhεïdα
(15-06-2014، 22:59)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:57)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چرا انقدر با من بدی ؟! cry girl

مگه چی کارت کردم ؟!  cry girl

خودتو اصلاح کن -__-

داری وادارم میکنی قیده نویسندگی رو بزنم .. |:

از چ نظر ؟! :|
 سپاس شده توسط šhεïdα ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(15-06-2014، 23:02)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:59)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:57)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:54)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:53)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوفف .. این چن وقت هیچکس حالش خوب نیست .. بیخیال باو ..  یکم قوی باشین حداقل .. بد تر از شما هم هس والا .. هر کی مشکلات خودشو داره ..
خدافض ..

ول کن اینارو :|
میزنن تو برجک ادم |:
فکر خوبیه ..

(15-06-2014، 22:54)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:50)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صحنه اهسته |:
الان رکی با گوشه استین اشکشو پاک میکنه میگه اره یه روزی  ..|: ایمان سکوت مرگباریو اختیار کرده ..|:
من زیاد فیلم دید م حالم خوب نیس |:
هعی._.

برو بغلش پس|:

برام بیارش تا برم :|
قول بده فقط بغلش میکنی|:
تو حالا بیار ادامشم خدا کریمه :|
این بازیکن تیم ملیه  نباید با همه همه کار بکنی که اخه |:
من میارمش تو برو یه امضا بگیر یه بغلش کن |:
چن تا تا باید یخوره بهت برسه اخه|: زشته .. |: قول بده فقط بغلش میکنی-_-؟

باشه :|

یه چارپایه هم با خودت بیار :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط šhεïdα
رهآ ؟! ^_^
 سپاس شده توسط RedSparrow
(15-06-2014، 23:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داری وادارم میکنی قیده نویسندگی رو بزنم .. |:  

از چ نظر ؟!  :|

از هر نظر دارم بررسی میکنم به جایی نمیرسم !

میخوام نیمه پر لیوانو ببینم ولی اصلا هیچی توش نیست :|
 سپاس شده توسط šhεïdα ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Wєιяɗ ، † αƖιєη † ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، šhεïdα
(15-06-2014، 23:05)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهی:|
رها رها رها |:
الان کد قالبتو برات میفرستم یادم نرفته .. ببخشید واس اونشب .. |: بد قولی شد |:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط šhεïdα
(15-06-2014، 23:04)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:02)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قـــــدر خوبه این بشر -_-*

خیلی ببخشید که روهآیی شیرنتُ خرآب میکنم ولی شبیه میمون تشریف دارن ایشون ! گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 166

:| خفه شو!
:|
چشتو وا کن ببین چطوری بازی میکنه! :|
میمون عمته! >_<
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، šhεïdα
(15-06-2014، 23:04)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتن میخوایم عروسی راه بندازیم توی انجمن ، گفتیم اشکالی نداره یه تحولی میشه !

الان دارن روزانه پارتنر عوض میکنن !

من که گفتم اونو اشتباه فرستادم..!از من خداحافظی نکردی...!cry girl
 سپاس شده توسط Wanton ، Wєιяɗ ، šhεïdα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان