امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

(15-06-2014، 22:48)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:38)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اگه این حرفا رو می خواستم به تو بزنم که باید با نویسندگی خدافظی میکردم :|

مگه تو میخوای نویسنده بشی ؟ :|
صحنه اهسته |:
الان رکی با گوشه استین اشکشو پاک میکنه میگه اره یه روزی  ..|: ایمان سکوت مرگباریو اختیار کرده ..|:
من زیاد فیلم دید م حالم خوب نیس |:
هعی._.

(15-06-2014، 22:47)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:45)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:41)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:39)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:38)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهرام و فرهاد منو ناامید کردن گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 163
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 163
برو پیشه محمدتون.___.

:| محمد نداریم
برو پیشش همدردی کن|:
حالا چی کارداری کیه|:
موسوی اسمش چیه پس هانن ؟>.<
|:

جیییغ >__<

دوسش دارم^-^
برو بغلش پس|:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، šhεïdα ، † αƖιєη †
آگهی
مامان بنده می فَرمآینــد شهرآم شبیه آرش کمآنگیره:ا

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
کی میخواسته بهم پ.خ بده پشیمون شده حذفش کرده ؟! :|
 سپاس شده توسط šhεïdα
(15-06-2014، 22:47)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافض

bEmun..!
khahEsh

(15-06-2014، 22:49)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:46)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:43)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پری جان ..
شما ی وخت ج پ.خ های بنده حقیرو ندیا ..

خدافظ

man ba gushi oumadam...!
sara miduni ke halamO
man Dige javabe hich kaSs ro nemidam
)):
dash bavaram mishod tarafam Adame

-_- ؟!

dElam dard mikOnE
(15-06-2014، 22:48)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:38)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز یه صفه کامل کلیپ و اشپزی رو پر کردم :|

هر سری هم درخواس دادم :|

بعد میگی می خوام نویسنده شم ؟! :|
 سپاس شده توسط šhεïdα
هوفف .. این چن وقت هیچکس حالش خوب نیست .. بیخیال باو ..  یکم قوی باشین حداقل .. بد تر از شما هم هس والا .. هر کی مشکلات خودشو داره ..
خدافض ..
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط šhεïdα ، † αƖιєη † ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(15-06-2014، 22:53)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز یه صفه کامل کلیپ و اشپزی رو پر کردم :|

هر سری هم درخواس دادم :|

بعد میگی می خوام نویسنده شم ؟!  :|

شک نکن 1% که من یکی موافقم !
 سپاس شده توسط šhεïdα ، † αƖιєη †
(15-06-2014، 22:50)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صحنه اهسته |:
الان رکی با گوشه استین اشکشو پاک میکنه میگه اره یه روزی  ..|: ایمان سکوت مرگباریو اختیار کرده ..|:
من زیاد فیلم دید م حالم خوب نیس |:
هعی._.

(15-06-2014، 22:47)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:45)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:41)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:39)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو پیشه محمدتون.___.

:| محمد نداریم
برو پیشش همدردی کن|:
حالا چی کارداری کیه|:
موسوی اسمش چیه پس هانن ؟>.<
|:

جیییغ >__<

دوسش دارم^-^
برو بغلش پس|:

برام بیارش تا برم :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط šhεïdα
(15-06-2014، 22:53)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوفف .. این چن وقت هیچکس حالش خوب نیست .. بیخیال باو ..  یکم قوی باشین حداقل .. بد تر از شما هم هس والا .. هر کی مشکلات خودشو داره ..
خدافض ..

ول کن اینارو :|
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، šhεïdα
(15-06-2014، 22:51)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:47)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافض

bEmun..!
khahEsh

(15-06-2014، 22:49)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:46)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:43)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پری جان ..
شما ی وخت ج پ.خ های بنده حقیرو ندیا ..

خدافظ

man ba gushi oumadam...!
sara miduni ke halamO
man Dige javabe hich kaSs ro nemidam
)):
dash bavaram mishod tarafam Adame

-_- ؟!

dElam dard mikOnE

چرا ؟! .-.

من ظهر رفتم ادامه عروسی چیشد ؟! --_--
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط šhεïdα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان