امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

(15-06-2014، 16:58)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی .

بدشانسی .

دو بار شد .

یه بار با موتور . یه بارم تازه رفتم برا موتوره وسیله بخرم . از سره جوب پام لیز خورد . زانوم خورد به لبه ی جوب .

الـان دارم از درد میمیرم .

خـوار موتور و سازندشو سَگـــ گـ******* .
این بمیره مـآ راحت شیم .ـ.
آگهی
مسخره ترین کار اینه که دوس پسره قبلیت ازت بخواد عکسه خودشو دوس دختره جدیدشو درس کنیُ توئم با کماله خریَت قبول کنی :|| -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 98
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، † αƖιєη † ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(15-06-2014، 17:00)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:56)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|

تآرآ معدلم خدآ کنه 16 بشه ! :|

ریدی پَ :|

خدآ کنه 16.5 بشه ! :| فک نکنم بشه ! :|

بآی !
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، T A R A
(15-06-2014، 17:00)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:58)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدشانسی .

دو بار شد .

یه بار با موتور . یه بارم تازه رفتم برا موتوره وسیله بخرم . از سره جوب پام لیز خورد . زانوم خورد به لبه ی جوب .

ک
هر چی بآشی !
مثل میثم وحشی نیستی ! :|

میثم مگـه موتور سواری بلده ؟ سالی 1 بار بیرون نمیاد . هخهخخخخ

امروز ظهر 80-90 تا سرعت تو خاکی پُشت افتادم .. پام ریز شد .

300 متر راه بردم موتورو ... بعد میخ شد . دو پـا روی زین .... بدون ترمز . رفتم تازه گلگیر و خطر و راهنما و . . . خریدم . سره مغاذش لیز خوردم .
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، † αƖιєη †
(15-06-2014، 17:02)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره ترین کار اینه که دوس پسره قبلیت ازت بخواد عکسه خودشو دوس دختره جدیدشو درس کنیُ توئم با کماله خریَت قبول کنی :|| -_-

سجآد ازت خوآست ! ؟ گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 98
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، T A R A
پـوففف ..

ی حـس گـهیی دارم من ! :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(15-06-2014، 17:02)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدشانسی .

دو بار شد .

این بمیره مـآ راحت شیم .ـ.

خوده خسیست بمیری راحت شیم .

من باز به همه سپـاس میدم و دل بعضـــیا رو شاد میکنم . تو خاصیتت چیه ؟؟ ننه غورقورو ..
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
خفـه شـیـد !

هیچ کــَــس وحشی تر از من نیست ! :|

همراه سوم ! :|
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، Dead Silence ، T A R A ، † αƖιєη †
(15-06-2014، 16:50)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سّلـآمـ -ــــــ- !
ننه !!!هلو
(15-06-2014، 17:01)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:44)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:38)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر پ.خ رو بخون نعریف کردم((:
البته نصفس!
باشه وایسا این محمد شهاب زنگیده عین چی حرف میزنه هیچی نمیفهمم.بذا قطع کنه

اهاباش
اشکالی نداره عجله نکن!!
چقد حرف میزنه چقد حرف میزنه واااااااااای
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є-
(15-06-2014، 17:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پـوففف ..

ی حـس گـهیی دارم من ! :|
چرآع ؟! -.-
 سپاس شده توسط Dead Silence

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان